The Cleaner

0
628
Deneme Sürümü | 30.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

The Cleaner programını bilgisayarınıza indirerek sisteminizde bulunan birçok truva atı, virüs, zararlı ve casus yazılımları tespit edin ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Truva Atı ve Virüs Temizleyici

Dosyaları indirirken ve öğeleri kopyalarken, bilgisayarınızı çeşitli zararlı yazılımlarla bulaşma riski altına sokarsınız. The Cleaner, bu tür tehditlerden kurtulmanıza yardımcı olabilecek hafif bir araçtır.

Uygulama, temiz bir düzene sahip güzel bir arayüz ile gelir; bu nedenle mevcut tüm araçları bulmak kolay bir iştir.

The Cleaner bilgisayarınızdaki dosyalarda kötü amaçlı yazılım olup olmadığını arayabilir. Program, iki düzeyde tarama seçeneği sunmaktadır. İlki yalnızca kötü amaçlı yazılımların gizlendiği alanlarda görünüyor, ikincisi ise tüm sabit diski arıyor.

“Akıllı Tarama” yalnızca birkaç dakika alır, ancak dosya sayısına ve diskinizin boyutuna bağlı olarak tam aramanın oldukça uzun sürmesi mümkündür. Ayrıca isterseniz, tek bir klasör ve dosyaları tarayabilir.

Tüm şüpheli dosyalar “Rapor” alanında görüntülenir. Uygulama, seçilen dosyalardan herhangi birini onarabilir veya öğeleri beyaz listeye ekleyebilir, dolayısıyla daha ileri tarama prosedürlerinden dışlayabilirsiniz. Tüm raporlar ileride başvurmak üzere kaydedilebilir.

Program, “AutoRun Vaccine” gibi ek araçlar ile birlikte gelir. Amacı, Windows’un CD’ler, DVD’ler ve USB aygıtları için AutoRun’ı başlattığında bilgisayarı etkileyebilecek kötü amaçlı saldırılardan bilgisayarınızı korumaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

The Cleaner, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, Rumence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe ve Çince gibi çok çeşitli dilleri desteklemektedir.

Yazılım tamamen taşınabilir, bu da yükleme gerektirmeyen bir durumun olduğu anlamına gelir.

Sonuç olarak The Cleaner, bilgisayarınızı korumaya yardımcı olabilecek güzel bir yardımcı programdır. Deneyimsiz kullanıcılar, sezgisel düzen sayesinde tüm programın işlevlerini kolayca anlayacaktır.

The Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2012 8.2.0.1121
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here