Tencent PC Manager

0
452
Ücretsiz | 217 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Tencent PC Manager, kötü amaçlı yazılım tehditlerini engellemeye, indirilen dosyaları taramaya ve virüsleri tespit etmeye yardımcı olan kullanıcı dostu ve sezgisel bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Dosyaların ve klasörlerin zararlı yazılım içermediğinden veya bunlara hiçbir kötü amaçlı yazılım saldırısı başarılı olup olmayacağını bilmediğiniz için kullanabileceğiniz çok sayıda yardımcı programı vardır. Gereksinimlerinizi karşılayan çözüm arıyorsanız, Tencent PC Manager’i deneyebilirsiniz.

Sezgisel kontrollerle basit arayüz

Program, böylesi bir aracın beklediği standart özellik setiyle birlikte, kullanıcı dostu bir yazılım arayüzü ile birlikte gelir; bu da, düşük bilgisayar becerileri olanlar için bile işlevlerinden yararlanmayı kolaylaştırır.

Temel olarak, uygulamayı ve onun yerleşik gerçek zamanlı korumasını başlatmanız gerekir, ardından Windows başlangıçta çalışacak şekilde ayarladığınız sürece onu arka planda çalışmaya bırakın.

Klasörleri, sistem yazılımını veya belleği tara

Bir dosyanın veya klasörün virüslü olabileceğinden şüpheleniyorsanız kullanışlı olabilecek bir manuel taramayı (hızlı, tam veya özel) kolayca başlatırsınız. Ne yazık ki, düzenli olarak belirli bir tarama türü gerçekleştirmek üzere zamanlama yapamıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, bilgisayarınızın özel bir analizini yaparsanız, ilgilendiğiniz sürücüleri ve klasörleri ve genellikle en savunmasız olan bilgisayar alanlarını: sistem belleği, sistem ve Internet Explorer ayarları, başlangıç ​​uygulamaları, sıklıkla kullanılmış programlar veya kaçırılan sistem yazılımı seçebilirsiniz.

İndirilen dosyaları otomatik olarak tarar

Tencent PC Manager’in bir diğer şık özelliği, bilgisayarınızı sürekli olarak izlemesi ve İnternet’ten bir dosya indirir indirmez içeriğini incelemesi, böylece herhangi bir şüpheli bileşen tespit edildiğinde sizi uyarmasıdır.

Sonuç olarak, Tencent PC Manager programı ile seçtiğiniz dosyayı veya klasörü zahmetsizce tarayabilir ve bilgisayarınızı dış tehditlere karşı güven içinde tutabilirsiniz.

Tencent PC Manager Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here