Temple Run (Android)

0
733
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Temple Run oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek heyecan dolu lanetli tapınaktan kaçma oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Engellerle Dolu Sonsuz Koşu Oyunu

Temple Run ücretsiz olarak indirip oynayacağınız koşu oyunudur. Oyun lanetli bir tapınakta başlıyor. Karanlık ve korkulu tapınaktan hızlı bir şekilde koşarak çıkmayı başaran kahramanımız, peşindeki yaratıklara yakalanmamak için hiç durmadan koşması gerekmektedir. Oyunun başlarında koşu sırasında engellere takılmamanız için sizlere ne yapmanız gerektiği konusunda ipucu veriliyor. Sağa sola, dönme, zıplama, eğilme gibi yapılması gerekenler hızlı bir şekilde gösteriliyor.

Koşu sırasında karşınıza çıkan altınları toplamanız gerekmektedir. Altınları toplarken engellere dikkat edin arkanızda sizi kovalayan yırtıcı ve korkunç kuşlara yem olmayın. Oyunda dikkat etmeniz gereken ve anlamakta zorluk çekeceğinizi düşündüğüm husus şu; koşu sırasında bazen yol daralıyor ve yolun bir tarafında altınlar diğer tarafında uçurum bulunuyor. Burada yapmanız gereken karakteri sağa ya da sola doğru çevirmemektir. Altınlar hangi tarafta ise oraya doğru telefonu hafif kaydırın ve karaktere yön verin. İşte oyunda koşan karaktere böyle yön veriyoruz, yani sadece sağa ve sola dönme işlevleri yoktur.

Oyun ekranının sağ üst köşesinde kaç metre koştuğunuz gösteriliyor ve yüksek skorlar yaparak rekora doğru koşabilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesinde ise oyunu istediğiniz zaman durdurabileceğiniz Pause tuşu bulunmaktadır. Temple Run oyununun marketinde bulunan altınlardan uygulama içi satın alım yaparak karakteri daha fazla geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Temple Run Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.6.4
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here