TekWiFi

0
925
Ücretsiz | 140 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

TekWiFi, kablosuz bir Wifi ağına bağlanıp tanı koymanıza ve çeşitli ayrıntıları görmenize olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay ücretsiz bir programdır.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Kablosuz WiFi İnternet Ağlarına Bağlanma Programı

TekWiFi programını bilgisayarınıza indirerek kablosuz İnternet Wifi ağlarını görebilir ve anında bağlanabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü, basit bir düzende standart bir pencerede gösterilir. Mevcut tüm kablosuz bağlantıların bir listesi otomatik olarak listelenir. Her bağlantı için WLAN adı, türü, kimlik doğrulama, şifre ve sinyal seviyesini gösterir.

Ayrıca, teşhis ettikten sonra seçtiğiniz bir ağın, IP adresi, alt ağ maskesi, varsayılan geçidi, DNS, güvenlik ayrıntılarını bulmak da mümkündür. Ayarlar panelinden kablosuz arayüzü seçebilirsiniz. Maalesef, tüm bu bilgileri Pano’ya kaydedemez veya dosyaya aktaramazsınız.

TekWiFi, WiFi bağlantılarını izlemek için kullanabileceğiniz basit ve hemen anlaşılabilir ücretsiz bir programdır. Yetenek seviyesine bakılmaksızın her tür kullanıcıya hitap eder.

Programı kullanmak için yüklemek gibi bir ön koşul olmadığından TekWiFi’yi sabit sürücünün herhangi bir yerine bırakabilir ve doğrudan yürütülebilir dosyayı çalıştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

USB flash sürücüde veya benzeri bir depolama biriminde depolayabilir ve herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Programın taşınabilir olması artı bir özellik.

Daha da önemlisi, Windows Kayıt Defteri bölümü giriş güncelleştirmelerini almaz ve dosyalar program kaldırıldıktan sonra sabit sürücüde bırakılmaz.

TekWiFi, işlemci ve sistem belleği açısından bilgisayarın performansını zorlamaz. Programı test ettim ve herhangi bir hata, donma yada kilitlenme ile karşılaşmadım. Sezgisel düzeniyle TekWiFi tüm kullanıcıları memnun edecektir.

TekWiFi Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.4.1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here