TeamSpeak

0
692
Ücretsiz | 66 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

TeamSpeak isimli bu pratik ve güçlü VoIP programı yardımıyla oyun oynarken sanal kimlik oluşturup arkadaşlarınızla sohbet etmek için bir sunucuya bağlanabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Oyun İçi Sohbet Programı

TeamSpeak Client, bir kanal üzerinden arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanıza olanak tanıyan bir sesli sohbet programıdır. Etkileyici ses kalitesi, en son sürümde uygulanan gürültü azaltma ve en iyi sesi elde etmek için mikrofon ayarlarını yapma imkanları ile birlikte oldukça başarılı bir programdır. Türkçe dil desteğinin olması da programı cazip yapan bir diğer özelliktir.

Mikrofon ayarlarını ayarlama

Programı yapılandırmak çok kolaydır, çünkü TeamSpeak Client muhtemelen şimdiye kadar oluşturulan en iyi organize edilmiş ve iyi belgelenmiş yazılımlardan biridir. Her adımda bilgi, ipucu ve açıklama sunar.

Kurulum tamamlandıktan sonra, bir Kurulum Sihirbazı sunulur, bu nedenle başlangıç ​​ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sonraki adım, ses seviyenizi ayarlayarak mikrofonunuzu test etmektir (TeamSpeak Client, arka plan seslerini, fısıltıları ve nefes alma gibi kriterleri göz önüne alır) ve isteğe bağlı olarak kısayol tuşları atayarak Mikrofonu Sessize Alma ve Hoparlörü Kapatmayı etkinleştirebilirsiniz.

İpuçları her adımda önerilir. Örneğin, takma adınızı seçtiğinizde, yazılımın bunun yalnızca kimliğinizi göstermek olduğunu ve kullanıcı adıyla hiçbir şekilde bağlantılı olmadığını bildirir.

Nasıl ve ne zaman konuşacağınızı seçin

Sponsorlu Bağlantılar

Ses Etkinleştirme Algılama veya Bas Konuşma etkinleştirilebilir, böylece yazılım otomatik olarak sesinizi tanır ve takma adınızı diğer kullanıcılara görüntüler veya bunu yapmak için komutunuzu bekler. Daha sonra yapmanız gereken şey, bir sunucuda oturum açıp arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlamaktır.

Ana pencereyi dolduran menüler, yer işaretleri oluşturmanıza, izinleri (sunucular ve kanallar için) yönetmenize, kişileri düzenlemenize, dosya aktarımlarına erişmenize veya sohbet oturumlarına kayıt yapmanıza olanak tanır.

Kısacası TeamSpeak Client, elimizdeki en basit ve özelleştirilebilir VoIP sohbet yazılımlarından biridir. Program, benzersiz kimlikler oluşturarak, hangi kanalı kullanıyor olursanız olun gizliliğinizi korur.

TeamSpeak Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.1.7
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here