Taskbar (Android)

0
709
Ücretsiz | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Taskbar, kullanıcılara cihazlarının içeriğine daha hızlı erişmelerini sağlayan normal masaüstünde oluşturulmuş bir başlangıç ​​menüsü yada diğer adıyla görev çubuğu sunan bir uygulamadır.

 

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Görev Çubuğu Uygulaması

Cihazınızın donanım üreticisine bağlı olarak, Android arayüzü değişkenlik gösterir. Değişikliklerin bazıları kullanışlıdır, ancak bazı kullanıcılar uygulamalarına daha kolay yollarla erişmek isteyebilir.

Taskbar yani Görev Çubuğu uygulamasının yardımıyla cihazınızda bulunan uygulamalara erişmek artık çok daha kolay. Kullanılabilecek çok sayıda özelleştirme olduğundan, kullanıcıların ayarlara uyarak uygulamanın çalışma şeklini değiştirmeleri çok muhtemeldir.

Sponsorlu Bağlantılar

Görev Çubuğu diğer uygulamaları kullanırken dahi erişilebildiği için, kullanıcılar diğer uygulamaları küçültmek zorunda kalmadan ya da çıkış yapmadan kolayca bir uygulamayı başlatabilirler. Taskbar uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Cihazı kullanmak Taskbar ile daha kolay hale gelecektir. Herhangi bir uygulamayı kullanırken çıkış yapmadan Taskbar ile bir çok görevi yerine getirebilirsiniz.

Taskbar uygulamasının içinde bulunan ayarlar menüsünden görev çubuğu ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Taskbar Özellikleri:

  • Uygulamalarınıza daha hızlı erişin.
  • Diğer uygulamaların içindeyken uygulamaları aç.
  • Deneyimi özelleştirmenin birçok yolu.

Taskbar Ekran Görüntüleri:

Taskbar Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here