Tambu Klavye (Android)

0
909
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Tambu Klavye uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemli akıllı telefonlara yada tabletlere indirerek birbirinden farklı çıkartma ve temaya sahip klavye çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Klavye Uygulaması

Telefon ya da tabletlerde bulunan ve artık görmekten sıkıldığınız klişe klavyelerden bıktınız mı? Tambu Klavye uygulaması bu anlamda sizi alışılmışın dışına çıkarıyor. Farklı çıkartmalar, arka plan resimleri, temalar ve GIF‘ler ile günlük hayatta sürekli kullandığınız klavyeleri sıradanlıktan çıkarıyor ve eğlenceli hale getiriyor.

Tambu Klavye uygulamasının en dikkat çekici özelliği ise tamamen ücretsiz ve reklamsız olmasıdır. Uygulama marketlerinde bulunan klavye uygulamaları sunmuş oldukları bu hizmetin karşılığında ya uygulamayı ücretli yaparlar ya da uygulamanın içine reklam yerleştirirler. Ancak Tambu Klavye’de böyle bir durum söz konusu değildir.

Tambu Klavye ile klavyenin arka planını kendinize ait bir fotoğraf ile değiştirebilirsiniz. Böylece gün içinde çok sık kullandığınız klavyede sevgilinizin, çocuğunuzun, annenizin, babanızın yada sevdiğiniz herhangi birisinin fotoğrafını görebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde bulunan 81 ile özel duvar kağıtları da bulunmaktadır. Dilerseniz bu duvar kağıtlarından hoşunuza gideni seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Tambu Klavye uygulamasında o anki ruh halinizi yansıtacak verimli çıkartmalarda bulunmaktadır. Yazmak istemediğiniz zamanlarda bu Türkçe çıkartmaları kullanarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Üstelik parmak kaydırarak hızlı bir şekilde yazma özelliği de bulunmaktadır.

Arkadaşlarınız ile sohbet ederken bazen öyle bir an gelir ki bir atasözü bulunduğunuz durumu çok iyi açıklar. Tambu Klavye bu durum için bünyesinde A’dan Z’ye atasözü bulundurmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tambu Klavye ile sohbet esnasında bilmediğiniz yabancı bir kelime ya da cümle ile karşılaşırsanız dert etmeyin. Çünkü uygulama size 100‘den fazla dile çeviri imkanı sunmaktadır.

Tambu Klavyenin sunmuş olduğu özellikler daha bitmedi. Tüm bunların üstüne birde futbol maçlarına, Şampiyon Ligi’ne ait en özel ve heyecanlı GIF seçenekleri bulunmaktadır.

Tambu Klavye Tanıtım Videosu

Tambu Klavye Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.8
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here