System Shield

0
684
Deneme Sürümü | 448 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

System Shield, çeşitli kötü amaçlı dosyaları algılamak ve silmek için bilgisayarınızı tarayan; virüsler, casus yazılımlar, solucanlar ve daha fazlasını bulup temizleyen antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs ve Güvenlik Programı

İnternet, potansiyel olarak bilgisayarınıza bulaşabilecek çeşitli kötü amaçlı dosyalarla doludur. Bu nedenle, bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan ve daha fazlasından korumaya ve kaldırmaya yardımcı olan bir uygulamayı kullanmak önemlidir.

System Shield, sadece bunu ve daha fazlasını yapan çok güzel bir antivirüs uygulamasıdır. Sisteminizi güvende tutmak için her türlü düzgün araçlarla doludur.

Bol araçlarla görsel olarak çekici grafik arayüzü

Programı yüklemek uzun sürmüyor, ancak cihazınıza yüklediğiniz diğer tüm antivirüs programlarını kaldırmanız gerekecek, böylece ikisi çakışmayacaktır. Aksi takdirde yükleme gerçekleşmez.

Programı başlattıktan sonra yapmanız gereken ilk şey, virüs veritabanını güncellemek ve bilgisayarınızda tam bir tarama yapmaktır. Sistem Kalkanı, taramaları gerçekleştirmek için fazla zaman almaz, ancak bitene kadar sabırlı olmanız gerekir.

Kötü amaçlı yazılım bulmak için cihazınızı tarayın

Taranan ögelerin sayısını, karantinaya alınan, silinen veya yeniden adlandırılan dosyalarla birlikte görüntüler. Gerçek zamanlı korumayı etkinleştirebilir ve virüs bulaşmış veriler için eylemleri ayarlayabilirsiniz.

Etkilenen bir dosyayı veya arşivi karantinaya alma seçeneği vardır. Bir bulaşma olduğu zaman bildirimleri etkinleştirin ve uygulamanın taramasını istediğiniz dizinleri belirtin.

Ayrıca, analiz edilecek belirli dosya türlerini ve belirli klasörleri veya dosyaları hariç tutma seçeneğini de seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

E-posta koruması etkinleştirilebilir ve bilgisayar önyükleme yaparken programı başlatma seçeneğine sahipsiniz. Ek olarak, otomatik taramaları ayarlayabilir, System Shield’in taramaları gerçekleştirmesini istediğiniz haftanın ve saatin günlerini seçebilirsiniz.

Bunun dışında, kişisel dosyalarınızı bir parola ile koruma veya casusluk ve veri hırsızlığı önleme seçeneği gibi birçok antivirüs çözümünün sahip olduğu bazı diğer temel özellikleri barındırmıyor.

Temel Koruma ve kolay kullanım özelliklerine sahip basit bir virüsten koruma programı arıyorsanız System Shield iyi bir deneyim olacaktır.

System Shield Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.0.0.136
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here