SurfSafe VPN

0
690
Deneme Sürümü | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

SurfSafe VPN, Web’de gezinirken anonim kalmanıza ve İnternet korsanlarını ve hırsızlarını nerede olduğunuzu bilmeden uzak tutmanıza yardımcı olan çok yönlü bir yardımcı programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

SurfSafe VPN programının yardımıyla VPN çözümünün kullanarak, konumunuz ne olursa olsun, en sevdiğiniz kanallara anında erişebilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı üzere SurfSafe VPN, harici IP adresiniz izlenmeksizin istediğiniz herhangi bir web sayfasına erişebiliyorsunuz. Bu şekilde, Hulu, Pandora, YouTube, BBC veya Skype gibi çeşitli servislere erişebilirsiniz. Aynı zamanda, tam bir özgürlük kazanarak ve İnternet filtrelerini atlayarak güvende olursunuz.

Uygulamanın ana penceresi oldukça basit ve kullanımı kolaydır. VPN Kimliği ve etkinleştirme kodunu belirledikten sonra, bir sunucuyu seçip daha sonra güvenli bir şekilde İnternet’e bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, sosyal medyaya ve diğer web sitelerine video ve fotoğraf yüklediğinizde korunmak istiyorsanız ‘PhotoShield’i Aç’ kutusunu kalınlaştırabilirsiniz. Bu şekilde, tüm bilgileri şifrelemekte ve İnternet korsanlarını ve kimlik hırsızlarını nerede olduğunuzu bilmekten ve kişisel verilerinizden kurtulmaktan alıkoyabilirsiniz.

‘Bağlantı istatistikleri’ bölümü, uygulamanın sizi seçilen sunucuya bağlamış olup olmadığını görüntülemenizi sağlar. Yeni bir web sitesine her erişmek istediğinizde, SurfSafe VPN, güvenli olmayan bir web sayfasına erişmeniz durumunda sizi bilgilendiren küçük bir pencere görüntüler. Uygulamanın sizi korumasına ve İnternet erişiminizi güvence altına almasına veya bildirimi atlamasına izin verebilirsiniz.

Yukarıdakilerin tümünü göz önünde bulundurarak SurfSafe VPN, özellikle İnternet filtrelerini atlayıp anonim olarak İnternet üzerinden IP adresleriyle takip edilmeden sörf yapmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için kullanışlı oluyor ve böylece çevrimiçi bağlantılarını güvence altına alıyor.

SurfSafe VPN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here