SUPERAntiSpyware Tech Edition

0
610
Ücretsiz | 24.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

SUPERAntiSpyware Tech Edition, bilgisayarlarınızı Truva atlarından ve keylogger’lardan koruyarak 1.000.000 spyware ve malware virüsünden bilgisayarınızı koruyan bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus ve Zararlı Yazılım Engelleme Programı

Kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarın korunması konusunda, ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır birçok çözüm bulunmaktadır. Bilgi hırsızlığı ve zararlı yazılımlar, kullanıcıların dikkatini daha fazla çeken ciddi bir konudur.

SUPERAntiSpyware Tech Edition, bilgisayar koruma yazılımı sektöründe bulabileceğiniz uygun çözümlerden biridir. Taşınabilir bir uygulama olması nedeniyle, USB sürücülerden bile kullanmanıza izin verdiği açıktır ki kurulum gerektirmez.

Uygulama, düz virüslerden Truva atlarına ve sisteminize casusluk yapabilecek ve casusluk yaratabilecek diğer potansiyel zararlı yazılımlara kadar birçok türde tehdit için bilgisayarınızı tarayabilir. Ana penceresi tarama türünü seçmenizi sağlar: hızlı, eksiksiz veya kritik nokta taraması yapabilirsiniz.

Yararlı bir özellik, SUPERAntiSpyware Tech Edition’ın özel bir tarama yapmanıza izin vermesidir. Özel tarama modunda tarama kategorilerini (bellek, kayıt defteri, başlangıç ​​konumları ve çerezler) seçebilirsiniz. Ayrıca, tahsis edilen süreyi azaltmak için taranacak belirli bir klasörü seçebilir ve klasörleri tarama işleminden dışlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

SUPERAntiSpyware Tech Edition’ın sisteminizi tarama şeklini de özelleştirebilirsiniz. Büyük dosyaları, yürütülebilir olmayan dosyaları yok saymak, yalnızca belirli dosya türlerini taramak ve karantina öncesi bellek tehditlerini sonlandırmak, isteğe bağlı olarak etkinleştirebileceğiniz birkaç ayardan ibarettir.

Hızlı bir tarama yaparken, taranan öğelerin sayısını bellekte, kayıt defterinde veya diskte görebilirsiniz. Tabii ki, tespit edilen tehditlerin sayısı da görüntülenir. İstediğiniz zaman, tarama işlemini duraklatabilir, durdurabilir veya iptal edebilirsiniz. Üstelik, sisteminize fazlasıyla bulaşmışsa, bir kurtarma taraması yapabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware Tech Edition, bilgisayarınızı herhangi bir tehdide karşı korumaya çalışan basit bir yazılımdır. Ancak, güçlü zararlı yazılımları ortadan kaldırmak için güçlü bir virüsten koruma arıyorsanız, güçlü bir antivirüs programı denemelisiniz.

SUPERAntiSpyware Tech Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.7.1014
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here