SUPERAntiSpyware

0
533
Ücretsiz | 28.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

SUPERAntiSpyware programıyla tüm sisteminizi tarayın ve algılanan casus yazılımları kaldırın, görevleri planlayın ve bu basit programla kötü amaçlı yazılımların neden olduğu sorunları düzeltin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

SUPERAntiSpyware şu anda piyasada bulunan kötü amaçlı dosyaları, Truva atları, keyloggers, dialer, solucanlar veya diğer tehditleri bilgisayardan uzak tutmak için yeterli bir programdır.

Sorunsuz kurulum ve şık arayüz

Yükleme işlemini gerçekleştirirken herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Programı yükledikten sonra karşınıza şık bir arayüz çıkıyor. Özellikle ilgi çekici olmasa da hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar program içerisinde kolaylıkla istediğini yapabilir.

Tarama modları ve sonuçları

Bu uygulamanın tehditleri taraması, kaldırması ve hatta gerçek zamanlı koruma sağlayabilme gücü vardır. Yardımcı programı çalıştırdıktan sonra, dört farklı tarama türü arasından seçim yapabilirsiniz; hızlı, eksiksiz, kritik nokta ve özel. Her biri tehditleri en verimli şekilde algılar ve kaldırır, ancak en iyisini verdiği için tümünü seçmenizi tavsiye ederiz, böylece sisteminizin tamamını tarar.

Seçtiğiniz dosyadan bağımsız olarak, işlemi herhangi bir noktada duraklatmak veya durdurmak mümkündür ve sonuçlar, geçen zaman, dosyalar, bellek ve kayıt defteri öğelerinde tespit edilen iş parçacığı sayısı gibi ayrıntılarla yeni bir pencerede görüntülenir.

Taramaları veya programı ve güvenlik tanımı güncellemelerini planlamak ve bu işlemi gerçekleştirmek için bilgisayarı uyandırmak için yardımcı programı ayarlamak, işlem tamamlandığında PC’yi yeniden başlatmak veya kapatmak için ayar yapmak mümkündür.

SUPERAntiSpyware, casus yazılım kaynaklı sorunların giderilmesine adanmış pek çok tamir aracı içeriyor. Bunlar, URL öneklerini ve Windows saat dilimi ekranını sıfırlama, bozuk bir ağ bağlantısını onarma, Windows masaüstü duvar kağıdını ve diğerlerini kaldırma veya sıfırlama özelliklerini içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayarlar paneli aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz birçok özelleştirme vardır ve tarama ayarları, gerçek zamanlı koruma parametreleri ve kaçırma önlemleri ile ilgilidir.

Sonuç ve değerlendirme

Savunmalarını güçlendirmek ve çeşitli tehditlere karşı ekstra bir koruma katmanı arayan herkes için, SUPERAntiSpyware mantıklı ve iyi bir seçim gibi görünüyor. Kullanım kolaylığı ve inatçı malware’leri oldukça kısa sürede bulma ve kaldırma kabiliyeti gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Bununla birlikte programın bazen bilgisayarın performansını engelleyebileceğini akılda tutmak önemlidir, ancak testlerimiz de herhangi bir performans engellemesine rastlamadık.

SUPERAntiSpyware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.0.1244
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here