Subway Surfers (Android)

0
742
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Subway Surfers, Android işletim sistemli cihazlara ücretsiz olarak indirilerek tren istasyonundaki görevliden kaçarak oynanan macera dolu bir kaçış oyunudur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Tren İstasyonunda Kaçış Oyunu

Subway Surfers oyununda Jake, Jasmine ve Tricky isimli karakterler bulunmaktadır. Bu karakterlerden herhangi birisini seçerek macera dolu oyuna başlayabiliyorsunuz. Kahramanlarımız sürekli bir dünya turu gerçekleştiriyor ve oyunun şu anki adı Subway Surfers World Tour: Cairo. Seçiminizi yaptıktan sonra oyun şöyle başlıyor; tren istasyonundaki duvarları ve trenleri boyayarak görevlinin istemediği bir şey yapıyorsunuz. Böylece tren istasyonunda ki görevli tarafından kovalanmak durumunda kalıyor ve heyecan dolu bir kaçış oyununa başlıyorsunuz.

Subway Surfers oyununda hile yapmak yerine oyunu kurallarına göre oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sizin için daha eğlenceli olacaktır. Oyunda koşarken karşınıza çeşitli tuzaklar çıkacaktır. Trenlerin geliş yönünün tersine doğru koştuğunuz için karşıdan gelen trenler ile çarpışmamak için dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu kaçış boyunca yolunuzdaki altınları, bonusları ve hediyeleri toplamak sizin yararınıza olacaktır. Tüm bunları toplayarak kaçışı hızlandırabilir, engellere takılmamak için uçabilir, hatta engellere takılsanız bile oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyunun ekran grafikleri ve ses sitemi oldukça gelişmiştir. Oyunda çalan müzikler ise oyunun heyecanını arttırıyor. Hoverboard Sörfü, boyayla kuvvetlendirilmiş jetpack, çok hızlı swipe akrobasisi gibi oyuna ait çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Görsel açıdan çok eğlenceli olan bu uygulamalar sayesinde oyuna olan bağlılığınız bir kat daha artacaktır. Uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile kıyasıya yarış içine girebilirsiniz. Onlara meydan okuyabilir ve liderlik tablosunda sürekli üst sıralarda kalabilirsiniz.

Subway Surfers Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.81.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here