SpyWishDefender!

0
466
Ücretsiz | 41.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
1.5

Özet

SpyWishDefender!, sistemi tarayıp virüsleri temizleyerek, bir dizi yaygın virüs ve tehdide karşı bilgisayarınızı korumaya adamış güvenilir bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüslere Karşı Koruma Programı

SpyWishDefender! Bilgisayarınızı virüslere veya tehditlere karşı korumanıza yardımcı olan, kullanımı kolay bir virüsten koruma yazılımıdır. Uygulama, sisteminizin iki modda güvenliğini sağlayabilir: tehditleri tanımlamak veya gerçek zamanlı koruma sunmak için sürücüleri tarama. Başka bir deyişle, yazılım arka planda çalışabilir ve kötü amaçlı içeriğin bilgisayarınıza kaydedilmesini engelleyebilir.

Virüsleri tanımlama

SpyWishDefender! Bilinen bir virüs için eşleşme bulmak için uygulanan bir MD5 sağlama toplamı doğrulama algoritmasına dayanıyor. Yazılım, tüm sistemi kolayca tarayabilir veya yalnızca seçilen birimi saklar ve içindeki tüm dosyalar için kareleri doğrulayabilir. Karma kodları, geniş bir virüs veritabanındaki girdilerle hızla eşleştirilir ve istediğiniz zaman güncellenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

SpyWishDefender! Kötü amaçlı içeriğin yerel bir klasöre kaydedildiğinden şüphelendiğinizde sistem taramasını yapmanıza izin verir. Tarama başladığında, analiz edilen klasörler, dosyalar ve bulunan tehditler sayısı gibi gerçek zamanlı istatistikler görüntülenir. İlerleme çubuğu, işlemin gelişimini gösterir. Yazılım, tarama sırasında tespit edilen tehditlerin sayısını işaretlerken, yalnızca dosyaları işlemin sonunda görüntüler.

Gerçek zamanlı koruma ve karantina

Sistem taraması bittikten sonra yazılım, virüslü dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve silebileceğiniz özel sekmede görüntülenir. Alternatif olarak, onları yok sayabilirsiniz. SpyWishDefender! Gerçek zamanlı korumayı etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar. Bu güvenlik türü, kötü amaçlı içeriğin bilgisayarınıza indirilmesini engellemek veya tehlikeli bir dosyanın kaydedildiğini bildirmek için tasarlanmıştır. Dosyayı hemen silebilir, uyarıları yok sayabilir veya karantinaya taşıyabilirsiniz.

Sonuç olarak SpyWishDefender! Bilgisayarınızı virüslere veya tehditler karşısında gerçek zamanlı olarak koruyabilen güvenilir bir araçtır.

SpyWishDefender! Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here