Spyware Terminator

0
487
Ücretsiz | 9.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Spyware Terminator, gerçek zamanlı bir koruma seçeneği barındıran ve farklı modları kullanarak kötü amaçlı yazılım için sisteminizi taramanıza, bilgisayarınızı optimize etmenize ve başlangıç ​​ögelerini yönetmenize yardımcı olan bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Çoğu bilgisayar kullanıcısı, iş istasyonlarını, bir güvenlik duvarı içeren veya bu güvenlik duvarıyla birlikte çalışan tam teşekküllü antivirüs çözümlerini kullanarak korur. Bu, sürekli yayılmakta olan kötü amaçlı yazılımlardan yeterli barınak sağlamasa da, belirli tehditleri hedef alan ek bir güvenlik katmanı zarar vermez ve Spyware Terminator gibi bir program bu anlamda ihtiyacınız olan bir program olabilir.

Bu yazılım, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını tespit etme ve kaldırma gücüne sahiptir. Spyware Terminator, hızlı çalışıyor ve malware yakalamak için ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahiptir.

Gerçek zamanlı koruma ve otomatik tanım güncellemelerinin entegrasyonu

Her şeyden önce bu yardımcı program, İnternet bağlantısı durumuna bakılmaksızın bilgisayarın her zaman güvenli tarafta olduğu anlamına gelen gerçek zamanlı koruma ile donatılmıştır. Program, bilgisayardaki tüm etkinliği izler ve tehlikeli dosyaların makineye bulaşmasını engeller.

İkincisi, Spyware Terminator’u en yeni güvenlik tanımlarıyla güncel tutan otomatik bir güncelleme seçeneği var, bu da bilgisayarı daha iyi koruyan etkili bir özelliktir.

Tarama türleri ve diğer araçlar

Buna ek olarak, uygulama isteğe bağlı ve otomatik, her kullanıcı türü için bir tane olmak üzere çeşitli tarama modları sağlar. Artı, isteğe bağlı mod, hızlı, eksiksiz ve özel olmak üzere üç farklı seçenek içeriyor ve her biri testlerimiz sırasında kusursuz bir şekilde çalıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayarlar menüsü çok zengindir ve antivirüs, gerçek zamanlı koruma veya ana bilgisayar tabanlı saldırı önleme sistemi (HIPS) özelleştirmek için bir çok seçeneğe hızlı erişim sağlar. Son olarak, aynı zamanda bir çevrimiçi kasa, bir sistem iyileştirici veya bir başlangıç ​​tuneri gibi bir avuç faydalı araçla birlikte gelir.

Sonuç

Her şey düşünüldüğünde, Spyware Terminator kendi türünün en iyi araçlarından biri olmayı sürdürüyor ve bilgisayarınızı adware, spyware, korsanların, keyloggerların ve benzeri diğer tehditlere karşı savunmanın kolay bir yoludur.

Kullanılan kaynakların miktarı her zaman oldukça düşük olduğu için sistemin performansını engellememektedir.

Spyware Terminator Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2015 3.0.1.112
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here