Spyware Process Detector

0
667
Deneme Sürümü | 1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Spyware Process Detector programı kullanıcıların, çalışan işlemleri görüntülemesine, casus yazılım veya zararlı yazılım içeriyor olup olmadığını tespit etmelerine ve seçilenleri silmelerine olanak tanıyan kompakt ve basit bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Engelleme Programı

Spyware Process Detector, bilgisayarda çalışan süreçleri görüntüleyebilen ve sistem güvenliğine potansiyel bir tehdit oluşturup oluşturmadıklarını tespit edebilen bir yazılım uygulamasıdır.

Gizli tehditleri (ör. Casus yazılımlar, zararlı yazılımlar, keylogger’lar, Truva atları) belirlemenize yardımcı olan seçili işlem hakkında kapsamlı bilgi sunar.

Uygulama, kullanıcılara tarama işlemini tek bir tıklamayla başlatma imkânı veren temiz ve basit bir GUI sunar.

Bunun sonunda, işlem adı, kimliği, durumu (tehlikeli, şüpheli, normal, güvenli), CPU ve bellek ayrıntıları ve dosya adı hakkında ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Windows başlangıçta çalışan programlarla benzer bir liste görüntüleyebilirsiniz.

Dahası, çalışan her işlem hakkında, yani ad, bellek kullanımı, sürüm, telif hakkı, açıklama ve diğerleri hakkında ayrıntılı bilgi almak mümkündür. Ayrıca, her bir işlem için öncelikleri ayarlayabilir, bunları güvenli olarak işaretleyebilir, seçilen işlemi başlangıçta çalıştırabilir, süreci ve dosyalarını silebilirsiniz ayrıca başlangıç ​​öğelerini ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, Spyware Process Detector’ı diğer yardımcı programların üstünde kalmasını sağlayabilir, boşta olan işlemler için CPU kullanımını ve zamanını gösterebilir ve tehlikeli başlangıç ​​öğelerini otomatik olarak silebilirsiniz.

Testlerimiz sırasında aracın tüm işlem boyunca çok hızlı ve hatasız olarak tarama işlemini gerçekleştirdiğini fark ettik. Çok fazla işlemci ve bellek tüketmez, bu nedenle diğer programların işlevselliğine müdahale etmez.

Özetlemek gerekirse, Spyware Process Detector yararlı özellikleri ve bilgisayarda potansiyel tehditleri tespit etmenize yardımcı olmak için sezgisel bir çalışma ortamı içermektedir.

Spyware Process Detector Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.24
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here