Spyrix Free Keylogger

0
617
Ücretsiz | 8.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Spyrix Free Keylogger programı ile klavye etkinliğini kaydedin ve bilgisayarınızdan erişilen web sayfalarını, kapsamlı kayıtları ve kullanıcı tanımlı aralıklarla ekran görüntüleri alın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Keylogger Takip Programı

Spyrix Free Keylogger, paylaşılan bir bilgisayarda etkinliği kaydedebilen, kullanımı kolay bir izleme aracı sunar. Genellikle bir keylogger olarak bilinen bu tür gözetim uygulaması, uygun olmayan web sitelerine erişmediklerinden veya erişemediğinden emin olmak için bilgisayara (özellikle de çocuklar) erişimi olan diğer kullanıcıların hareketlerini gözlemlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kötü amaçlı programları indirmeyin.

Uygulamayı tamamen gizle

Gizli modda iken Spyrix Free Keylogger  sistem sayfasında veya görev yöneticisinde görünmez ve yüklü programlar listesinden kaldırarak başka bir kullanıcının varlığını öğrenmediğinden emin olabilirsiniz. Ana pencere yalnızca kullanıcı tanımlı tuş kombinasyonu basıldığında görüntülenir.

Kaydedilen ve birkaç parametreyi değiştiren eylemler

Günlüğe kaydedilen etkinliklerin aralığı, tüm bilgisayar kullanıcıları için kaydedilen tuş vuruşlarını ve Pano öğelerini içerir. Ayrıca, yeni bir olay oluştuğunda masaüstü ekran görüntüleri alınır (örneğin, etkin pencere değiştirildiğinde).

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, program kullanıcı oturumuyla ilgili bilgileri saklar ve erişilen tüm uygulamaların bir listesini başlatma ve kapatma süreleri ile birlikte görüntüleyebilir. Son olarak, kullanıcılar günlük ve çekilen ekran görüntülerinin maksimum boyutunu yapılandırabilmenin yanı sıra periyodik günlük silme programını da yapabilir.

Sonuç olarak, Spyrix Free Keylogger, çocuklarınızın okulda çalışmak yerine oynamak veya sohbet etmek için çok fazla zaman harcamamalarını sağlamanıza yardımcı olan gözetim aracını yapılandırmak için kolay bir yol sağlar.

Gerekli kaynak miktarı minimum olduğu ve tepki süresi iyi olduğu için bilgisayarın performansı engellenmeyecek. Arayüz, iyi düzenlenmiş ve sezgiseldir ve testlerimiz de herhangi bir kilitlenme veya donmaya rastlamadık.

Spyrix Free Keylogger Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here