SpyBot – Search & Destroy

0
464
Ücretsiz | 49.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

SpyBot – Search & Destroy programı ile bilgisayarınızı casus yazılımlara karşı tarayın ve kaldırın, güvenlik koruması ile önlemleri alın, sistem tutarsızlıklarını onarın ve virüs tanımlarını düzenli olarak güncelleyin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Bulma ve Temizleme Programı

Casus yazılımlara karşı koruma, başkalarının kişisel bilgilerinizi ve tarama alışkanlıklarınızı istismar etmesini önlemek isterseniz son derece önemlidir. SpyBot – Search & Destroy, dosya imhası, başlangıç ​​öğelerini yönetme ve istatistik üretme için bir araç paketi sunan SpyBot – Search & Destroy, bu tür kötü amaçlı yazılımları sizden uzak tutmak için tasarlanmış tam özellikli bir güvenlik çözümüdür.

Basit ve kolay anlaşılır arayüz

Kurulum işlemi, ana pencerede mevcut tüm seçenekleri içeren arayüzü temiz ve profesyonel bir görünüme sahipken çok fazla sorun olmadan oldukça sorunsuz bir şekilde çalışır. Buna ek olarak, her araç için Yardım içeriği sağlanır ve böylece, bilgisayarın performansına bir yük bindirmeden tüm kullanıcıların SpyBot’u nasıl çalıştırabileceklerini öğrenmelerini sağlar.

Bilgisayarınızı tarayın ve sonuçlarınızı görüntüleyin

Ana pencere, tarama modlarına doğrudan erişmenizi sağlar. Bilgisayarınızı tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde analiz eden tam bir sistem taraması ve işlenecek yerleri manuel olarak seçmenize izin veren özel bir dosya ve klasör taraması gibi tarama modları vardır.

Tarama hızı makuldür, ancak tam taramanın uzun sürebileceğini de bilmelisiniz. Sonuçlar; yer, tehdit düzeyi, tür, kategori, kural ve kısa açıklama gibi bilgilerle birlikte bir liste halinde görüntülenir ve seçilen tüm öğeleri yalnızca bir tıklama ile düzeltmek mümkündür.

İstatistik ve gelişmiş mod

İstatistiklerin son sistem, dosya veya rootkit tarama tarihi ve saati gibi otomatik olarak üretilebileceği casus yazılımlara karşı önlemlerin uygulanması ve zararlı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasını engelleme amaçlı bir sistem bağışıklama özelliği de mevcuttur.

Başlangıç ​​Araçları’nı yönetmek, dosyaları parçalamak, sistem tutarsızlıklarını gidermek veya bir rootkit taraması yapmak için kullanabileceğiniz tamamlayıcı seçenekler grubunu tetikleyen Gelişmiş Kullanıcı Modu da kullanılabilir.

Virüs tanımlarını güncelleyin ve diğer ayarları yapılandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama yalnızca casus yazılımları kaldırabilmekle kalmaz, aynı zamanda keylogger’ları algılar ve siler; aynı zamanda en yeni virüs tanımlarını indirmek için hızlı bir güncelleme aracı sağlar. Her zaman güvenli tarafta olduğunuzdan emin olmak için, SpyBot – Search & Destroy otomatik olarak kaldırılan her dosyanın bir yedek kopyasını oluşturur.

Diğer özelleştirmeler Ayarlar penceresinden gerçekleştirilebilir. Bu bölüm, Windows gezgini ve tarayıcı entegrasyonunu yapılandırmanıza, listeleri ve zamanlanmış taramaları yok saymanıza izin verir.

Sonuç

SpyBot – Search & Destroy, güvenilir casus yazılım algılama ve dezenfeksiyon özellikleriyle, kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanışlı bir gerçek zamanlı koruma çözümüdür. Bununla birlikte, çoğu işlem sırasında işlemci ve bellek kullanımı oldukça yüksek olduğu için, bilgisayarın performansının engelleneceğini burada belirtmek isteriz.

SpyBot – Search & Destroy Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.6.46
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here