Spotflux

0
586
Ücretsiz | 510 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Spotflux, sanal bir özel ağın ardındaki tüm bağlantıları ve istekleri başlatarak, gerçek IP adresinizi gizleyen aynı zamanda bilgisayarınızı olası tehditlere karşı koruyan güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yasaklı Sitelere Erişim Programı

Spotflux, varsayılan ayarlarını ve İSS’nizin ayrıntılarını kullanarak İnternet’e göz atmanın alternatifidir. Spotflux’u kullanarak mevcut şifreleme teknolojisi sayesinde şifreleme özelliklerinden faydalanarak hızlı ve kolay bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

VPN’e bağlanma

Spotflux başladığında, her türlü tehdidi körelten kabuğu oluşturmak için bir VPN’e (sanal özel ağ) bağlanır. Gerçek İnternet bağlantınızdan çok daha yavaş olmasına rağmen, Spotflux’un daha güvenli bir yere göz atmanıza yardımcı olur, sonuçta hız eksikliğini ortadan kaldırır.

Anonim bir şekilde gezinin ve coğrafi kısıtlamaları atlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Üstelik bu uygulama, konumunuzu ve kimliğinizi bilgisayar korsanlarından gizleyebilmek için İnternet trafiğini şifreler. Spotflux, bazı yasak ülkelerde normalde erişemeyeceğiniz web sitelerine erişmek için de kullanılabilir.

Spotflux’un en önemli avantajlarından biri mahremiyettir. Herkese açık Wifi, yakın noktalarda bile bağlantınız kalıcı olarak şifrelenir, gelen veya giden tüm veriler siber punklar tarafından izlenemez. Ayrıca Spotflux, tarayıcınızı, kötü amaçlı yazılım algılama ek olarak gerçek zamanlı reklam engelleme özelliği ile bilgisayarınızı korur.

Kaydedilen megabaytlar masal hikayelerinin dışına çıkmadığı için bu program, mevcut bant genişliği sayısıyla sınırlı olanlarınız için cennet gibi davranıyor ancak gerçek yaşam koşulları. Spotflux, büyük şirketlerin yaptığı şeylerin tam tersini yapan bir kalkan geliştiriyor: internete bağlandığınızda yaptığınız her şey üzerinde casusluk yapıyor. Reklamverenlerin yanı sıra hükümetlere ve Facebook gibi sosyal ağlara göre değişirler.

Spotflux Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.2.0 Build 0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here