Sophos Virus Removal Tool

0
497
Ücretsiz | 141.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Sophos Virus Removal Tool, bütün sistemi taramayı vaat eden, virüsleri ve diğer zararlı yazılımları bilgisayarınızdan tamamen kaldırmayı amaçlayan virüs algılama ve kaldırma aracıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüsleri Bilgisayardan Temizleme Programı

Tüm bilgisayarlar İnternet’e bir şekilde bağlı olduğundan, kötü amaçlı yazılımların gizlice yayılması daha kolay, güvenlik yazılımları ise onlara karşı savunmanın tek şartıdır. Sophos Anti-Rootkit, rootkit’leri belirleme ve kaldırma konusunda uzmanlaşmış bir çözümdür.

Kötü amaçlı yazılımlardan oluşan özel bir tür olan kök setleri bilgisayarlara gizlice yüklenir ve geçerli bir uygulamanın davranışını taklit ederek diğerlerinin işlevselliğini etkileyen meşru programlar gibi davranır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sophos Anti-Rootkit, güzel yapılandırılmış bir arayüz aracılığıyla kullanıcıların taramak istedikleri bilgisayar alanlarını seçmelerini sağlayan bir araçtır. Mevcut tüm dosyaların bu programla taranması önerilir, ancak işlemin tamamlanması uzun sürebilir. Öte yandan, uygulama arka planda çalışabilir, bu nedenle bilgisayar başka görevler için kullanılabilir.

Sophos Anti-Rootkit, taradığı tüm dosyaların yollarını gerçek zamanlı olarak gösterecek, şüpheli olanları koruyacak ve dosya açıklaması gibi ek ayrıntılar ve bunları kaldırmanın uygun olup olmadığını belirleyecektir.

Tarama tamamlandıktan sonra, çıktıya bağlı olarak, kullanıcı ya bilgisayarın rootkitsiz olduğunu gösterir veya zararlı yazılım tespit edildiğinde her dosya için en iyi eylem yolunu seçebilir. Sophos Anti-Rootkit, bilgisayarın sorunlarına neden olabileceğinden belirli bir dosyanın silinip silinmeyeceğini belirtiyor ancak sonuç olarak silip silmemek kullanıcıya kalmıştır.

Sophos Virus Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here