SoftEther VPN

0
993
Ücretsiz | 44.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

SoftEther VPN isimli sezgisel ve güvenilir uygulama yardımıyla bir sunucu-istemci mimarisine dayanan yüksek performanslı bir Sanal Özel Ağ (VPN) oluşturabilir ve engelli sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Standart bir İnternet bağlantısı neredeyse herhangi bir web sitesine erişmeyi mümkün kılmış olsa da, verileri genişletilmiş bağlantılar için özel bağlantılar vasıtasıyla yönlendirmek isteyebilirsiniz. SoftEther VPN, uzaktan erişim oluşturmak için çok yönlü bir motoru ve site-to-site bağlantılarını barındıran ve özel VPN topolojileri tasarlamanızı sağlayan çok protokollü bir VPN uygulaması olarak gelir.

Sunucu ve istemcilerin kolay kurulumu

SoftEther VPN, akademik bir proje olarak başlamış ve şimdi güvenilir bir VPN çözümü haline gelmiştir.

SoftEther VPN, OpenVPN’nin yanı sıra Microsoft’un SSTP tabanlı VPN protokolünün alternatifi olarak tasarlanmış olsa da, kullanıcıların gezinme sürecini kolaylaştırmak için sunucunun ayarlarını kopyalamasına izin vererek bunların her ikisine de destek sağlar.

SoftEther VPN, EtherIP, IPsec, L2TP, OpenVPN, MS-STTP ve L2TPv3 gibi altı popüler VPN protokolünü destekleyen bir istemci-sunucu mimarisine dayanır. VPN tünelleri güvenli bir şekilde kurulduğundan, bilgi iletimi mümkün olan en iyi şekilde korunacaktır.

LAN ve uzaktan erişim

VPN sunucuları, şirketinizin güvenlik duvarının arkasında çalışanların evlerinin rahatlığında veya akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazları kullanarak ona erişmesini sağlayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mesafeye bakılmaksızın, kendi BT altyapınızı oluşturmanıza izin veren geçici ve LAN to LAN teknolojileri sayesinde VPN ağınıza erişim sorunsuz bir şekilde kolaylaştıracaktır.

Diğer önemli noktalar, güvenlik duvarı şeffaflığı, AES ve RSA şifreleme, yüksek hızlı performans, ayrıca dinamik DNS ve Nat-transversal destek içerir.

Sonuç

Yukarıdakilerin tümünü göz önünde bulundurursak SoftEther VPN, kesinlikle VPN sunucularının oluşturulması ve korunması için ücretsiz bir alternatif arayışında olan şirketleri hedef alan, piyasadaki en güçlü ve güvenilir VPN yazılımından biridir.

SoftEther VPN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.20 9608 RTM/4.22 9634
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here