Sober Removal Tool

0
619
Ücretsiz | 58 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Sober Removal Tool programını bilgisayarınıza indirerek kötü niyetli tehditleri, virüsleri, solucanları ve çeşitlerini hedef alan bir temizleme aracına sahip olabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Sober Removal Tool, bilgisayarınızda ve sisteminizde bulunan virüs, malware ve kötü niyetli yazılımları silmek için tasarlanmış yararlı bir yardımcı programdır.

Sober Removal Tool programının içerisinde Visual Basic 6’da yazılmış ve UPX ile paketlenmiş bir yardımcı yazılım bulunmaktadır.

Virüsler bazen değişken olabiliyor, aynı anda iki veya üç örnek kullanır ve her biri diğerlerinin hala çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Bazen bu virüslerden birini yok etmek, diğerlerini yeniden başlatmaya zorlar, böylece işlemleri manuel olarak yok etmek zorlaşır. Ayrıca, virüsler periyodik olarak kayıt defteri anahtarının mevcut olup olmadığını kontrol eder ve eğer değilse tekrar oluştururlar.

Virüs, aşağıdaki uzantıları içeren dosyalardaki e-posta adreslerini arar: htt, rtf, doc, xls, ini, mdb, txt, htm, html, wab, pst, fdb, cfg, ldb, eml, abc, ldif, nab , Adp, mdw, mda, mde, ade, sln, dsw, dsp, vap, php, nsf, asp, shtml, shtm, dbx, hlp, mht, nfo. Kendi SMTP istemci işlevlerini kullanarak yukarıda açıklandığı biçimde ileti gönderir.

Sober Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here