Sniper 3D Assassin (Android)

0
981
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Sniper 3D Assassin oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek hedefleri tam on ikiden vurabileceğiniz gerçekçi ve heyecan dolu keskin nişancı oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Keskin Nişancı Silah Oyunu

Sniper 3D Assassin oyununda keskin nişancı oluyorsunuz ve sizden istenen hedefleri vurmanız bekleniyor. Oyuna başlarken silahınızı seçiyor ve heyecana başlıyorsunuz. Oyunda sabit bir bölgeniz oluyor ve uzaktan verilen görev doğrultusunda düşmanları tek tek ortadan kaldırmanız gerekiyor. Silah oyunlarına ilginiz varsa Sniper 3D Assassin tam size göre. Oyunun ekran grafikleri ve ses özellikleri gelişmiştir. Oyundaki üç boyutlu görseller oyuna olan bağlılığı bir kat daha arttırıyor.

Sniper 3D Assassin, hedefleri tek tek vurarak görevleri yaptığınız takdirde bölümleri geçebileceğiniz bir oyundur. Oyunun ekranın Pause tuşu bulunmaktadır, istediğiniz zaman oyunu durdurabilir ve sonradan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Keskin nişancı tüfeğinde bulunan mermilerin sayısı ekranda size gösteriliyor. Hedefi nişan aldığınız zaman tüfeğin dürbünü ile yakınlaştırma yapabilirsiniz. Sniper 3D Assassin oyununu oynayacağınız tam 13 adet şehir bulunmaktadır. Oyunu PVP modunda oynayabilmeniz için İnternet bağlantısı gerekmektedir.

Sniper 3D Assassin oyununu apk olarak indirip para ve elmas hilesi yapabilirsiniz ancak biz size bu tarz yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Oyunun heyecanına kendinizi kaptırarak hile yapmadan, görevleri yerine getirerek para ve elmasları kazanırsanız oyun sizin için daha eğlenceli bir hal alacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Sniper 3D Assassin Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here