SNES9X (Mac)

0
701
Ücretsiz | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Bilgisayarınızda Süper Nintendo Eğlence Sistemi (SNES) oyun konsolu oyunlarını oynamak için tasarlanmış çapraz platform ve güçlü sanal emülatör programı.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Ücretsiz Nintendo Oyun Konsolu Programı

Snes9x, popüler Süper Nintendo Eğlence Sistemi (SNES) için sanal bir emülatördür ve çok sayıda geliştirici grubu sayesinde tüm büyük platformlarda kullanıma sunulmuştur.

Snes9x ile SNES ve Super Famicom Nintendo oyun sistemleriyle uyumlu hemen hemen her oyunu oynayabilirsiniz. Oyunlar kolayca kurulabilen ROM dosyaları olarak yayınlanır.

Snes9x emülatörünü orijinal oyun konsolları üzerinden seçmenin dezavantajları var. Bilgisayardaki öykünücüyü kullanıyorsanız, oyun durumunu istediğiniz zaman kaydedebilir, yerleşik çevre birimlerine (hileler, çoklu haritalar veya süper kapsamlar) erişebilir, müzik parçalayabilir, oyunları kolayca düzenleyebilir ve filtreleri kullanabilirsiniz. grafik ve klasik oyunların sesi.

Snes9x’i ilk defa açarken, bir ana pencere göremezsiniz. Ancak, uygulama ROM’ları yüklemek, emülasyonları çalıştırmak, klavyeyi yapılandırmak veya çeşitli seçenekleri ayarlamak için durum çubuğunda birkaç menü sağlar.

Bir oyun açmak için, sadece Dosya menüsünü tıklayın ve “ROM Görüntüsünü Aç” seçeneğini seçin. Dahası, uygulama size yüklediğiniz ROM’un renklere göre bozuk veya bozuk olduğunu gösterme yeteneğine sahiptir.

Ayrıca, Snes9x, orijinal SNES tarafından desteklenen giriş cihazlarını klavyenizi, farenizi ve gamepad’inizi kullanarak da taklit edebilir. Bazı giriş aygıtları 1P ve 2P SNES joypad’lerini, Multi Player 5, Super Scope, SNES Mouse ve Justifier’ı içerir.

Öykünücünün ek klavye denetimleriyle gelmesi (oyunu duraklatmak, bir donmuş dosyayı kaydetmek, ekran görüntüsünü almak, vb.) Da harika bir artı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda belirtilen tüm özelliklere ek olarak, Snes9x her türlü hile kodunu girmenize olanak verir. Daha iyi bilinen hile formatlarından ikisini destekler: Game Genie ve Pro-Action Reply (PAR).

Snes9x, oyunları çalıştırmak, klavyeyi ve çevre birimlerini yapılandırmak veya hile kodları eklemek için gereken tüm talimatları içeren kapsamlı bir yerleşik Yardım belgesine sahiptir.

Hepsini özetlemek gerekirse, emülatör temel olarak geçmişte belirli bir noktada bir SNES’te klasik oyunlar oynayan nostaljikler için tasarlanmıştır. Snes9x aynı oyun deneyimini ve daha fazlasını sunar.

SNES9X Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 1.58
Dil : İngilizce
Sistem : Mac OS X

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here