Smule (Android)

0
400
Ücretsiz | 53 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Şarkı söyle! Smule Karaoke, diğer ünlü sanatçılarla birlikte en sevdiğiniz şarkıları söylemenizi ve dünya ile paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Sanatçılarla Düet ve Karaoke Yapma Uygulaması

Şarkı söyle! Smule isimli karaoke uygulaması şarkıları kendi başınıza söylemek veya arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız mükemmel bir uygulama. Smule uygulamasında aradığınızı bulabileceğiniz birçok şarkı mevcut, yeni, eski ve tüm şarkılar fazlasıyla vardır.

İşleri daha da eğlenceli hale getirmek için, gerçek sanatçılarla birlikte şarkı söyleyebilirsiniz. Şarkıları kaydetmek ve bunları arkadaşlarınız ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkün. Kim bilir, belki de sadece keşfedilmemiş bir yeteneksiniz ve bu sizin parlama şansınız.

Uygulama ayrıca kullanıcıların bazı ses efektlerini kullanmalarına izin verir, bu nedenle kayıt ettiğiniz seslerde asla kötü ses çıkmaz. Smule uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamayı Türkçe dil desteği ile kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya gerçek sanatçılarla düet yapmak Smule uygulamasıyla çok kolay. İyi eğlenceler.

Smule Özellikleri:

  • Gerçek sanatçılarla şarkı söyle.
  • Şarkılarınızı kaydedin ve paylaşın.
  • Yeni şarkılar güncel olarak eklenir.
  • Sesinize filtreler uygulayın.

Smule Ekran Görüntüleri:

Smule Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here