SmitfraudFix

0
713
Ücretsiz | 1.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

SmitfraudFix programını indirerek cihazınızı tehdit eden çeşitli malware ve zararlı yazılımlara karşı bilgisayarı koruma altına alabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Temizleme Programı

SmitfraudFix, SmitFraud zararlı yazılımı için güvenilir bir zararlı yazılım kaldırma uygulamasıdır. Bu türden casus yazılım izlerini saptamak ve temizlemek için bilgisayarınızdaki dosyaları tam olarak denetleyen bir komut satırı tabanlı bir uygulamadır.

SmitFraud, kötü amaçlı casus yazılım önleme programları satın almanıza neden olan bir kötü amaçlı yazılım uygulamasını tanımlayan bir terimdir. Trojan kategorisinde sınıflandırılmış ve sahte codec siteleri vasıtasıyla dağıtılır.

İşte bu casus yazılımın yüklenmesine neden olan en yaygın senaryo: Bir film izliyorsunuz ve aniden, belirli bir medya dosyasını oynatmak için ihtiyaç duyulan bir video codec bileşeni eksik olduğu konusunda bir uyarı alırsınız. Bu tür ögeleri indirmeyi kabul ederseniz, SmitFraud sessizce sisteme yüklenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza girdikten sonra Truva, bilgisayara bulaşmış olduğuna dair mesajları görüntülemeye başlar ve casus yazılım önleme yazılımına bağlantılar sağlar. Yalnızca bu uygulamalar haydut olmakla kalmıyor, aynı zamanda onlar için ödeme yapmanız da istenecektir.

Bu sorun için bir çözüm, SmitfraudFix’tir. Bu, komut satırı tabanlı ve kuruluma ihtiyaç duymamakta ve kullanımı karmaşık değildir. Bilgisayarınızı temizlemek için atmanız gereken adımlar, uygulamanın ana penceresinde açıklanmaktadır: İlk önce, Search işleminin temizleme kısmı yalnızca Güvenli Mod’da geçebilirken, önce Search (Arama) işlevi aracılığıyla bir tarama gerçekleştirebilirsiniz. Bazı durumlarda, bilgisayarınızın tamamen iyileşmesi için yeniden başlatma gerekir.

Sonuçta, SmitfraudFix iyi bir casus yazılım giderici çözüm gibi görünüyor. Arayüzü yeterince ilgi çekici olmayabilir, ancak işi kabul edilebilir bir süre içinde yerine getirir.

SmitfraudFix Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.423
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here