Smartsoft Anti-Malware Free

0
476
Deneme Sürümü | 13.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.1

Özet

Smartsoft Anti-Malware Free, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım veya benzeri tehditlere karşı koruyan ve bu araçla zararlı hiçbir şeyin sisteminize girmemesini sağlayan bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Önleyici

Bir klişe gibi gelebilir ancak İnternet dünyası güvenli bir yer değildir ve bazen teknoloji meraklısı kullanıcılar bile bile farkında olmadan bazı kötü amaçlı yazılımları indirirler. Smartsoft Anti-Malware Free, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumanıza ve önceden bilinen ve bilinmeyen tehditleri önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır.

Hızlı ve sorunsuz bir kurulumun ardından modern ve taze bir arayüz ile karşı karşıya kalırsınız. Aslında kullanıcı arayüzü, Genel Bakış, Tarama, Araçlar ve Raporlar gibi kolayca gezinebileceğiniz dört ana sekmeden oluşur.

Başka bir deyişle, ana pencerede bilgisayarınızın genel koruma durumunu kontrol edebilir ve diğer araçlara çeşitli sekmelerden erişebilirsiniz. Durum Çubuğu’nda, kullanıcı arayüzü, uygulamanın tehlikeli veya en azından şüpheli olduğunu düşündüğü dosyaları kontrol edebileceğiniz Karantina’ya hızlı bir bağlantı içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, orada bulunan virüsten koruma çözümlerinin büyük çoğunluğuna özgü temel tarama araçlarına ek olarak, farklı koşullarda kullanışlı birkaç ek araç da paketlemektedir. Bu nedenle, dosyalar alınamayacak şekilde silmek isterseniz, bunu Veri Öğütücü’nden yapabilirsiniz.

Sisteminizin nispeten yavaş olduğunu düşündüğünüzde, İşlem Yöneticisine erişebilir ve bunun için sorumlu olabilecek işlemleri görüntüleyebilirsiniz. İşlev Yöneticisi, Görev Yöneticisine benzer şekilde, aktif süreçleri yol ve başlık ile birlikte gösterir.

Her şey düşünüldüğünde; Smartsoft Anti-Malware Free, daha az teknik kullanıcı veya tehditlere karşı gözetim altında tutmak için bir koruma aracı arayan herkes için uygun, ancak sistem kaynaklarına aşırı yük bindirmeden tasarlanmış bir yardımcı programdır.

Smartsoft Anti-Malware Free Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 1.3.1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here