Smart PC Locker Pro

0
849
Ücretsiz | 2.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Smart PC Locker Pro programı, sistem kilitlenip birkaç dakika sonra bir şifre isteyerek bilgisayarınızı kilitleyip ve yetkisiz erişime karşı güvende tutabileceğiniz bir şifreleme yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows Masaüstü Şifre Programı

Smart PC Locker, amacı, bilgisayarınızı kilitlemenize ve diğer kullanıcıların özel bilgilerinize erişememesi için size yardımcı olan basit bir Windows programıdır.

Kullanıcı dostu arayüz ve gizli mod

Çoğu işlemi minimum çabayla yapmanızı sağlayan temiz bir özellik serisinden memnuniyet duyduk.

Araç kısayol tuşları için destek sunar; böylece bilgisayarınızı kilitleyebilir ve boşta iken gizli modu etkinleştirip devre dışı bırakabilirsiniz. Stealth modu sırasında uygulamanın yapılandırma paneli ve sayfa simgesi gizlenir.

Yapılandırma ayarları

Kilitleme işlemi basitçe şifreleri ayarlayarak yapılabilir. Ayrıca, programı kapatmadan önce gizlilik modunu ve ana paneli parola korumalı olarak şifre isteyebilirsiniz.

Windows başlangıçta yardımcı programını çalıştırmanıza ve bilgisayarınızı açtığınızda ekranı otomatik olarak kilitlemenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış birkaç özel parametre vardır.

Dahası, araç otomatik işlevler için destek sunar; bu nedenle, kullanıcı tarafından belirlenen bir hareketsizlik süresinin ardından sistemi kilitleyebilir ve belirli bir etkin olmayan zaman periyodundan sonra kilitli monitörü kapatabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan bir resim yükleyerek (BMP dosya biçimi) PC ​​kilitlendiğinde özel bir duvar kağıdı seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş özellikler, tüm CD-ROM sürücülerini kilitlemenize ve bilgisayar kilitli iken Görev Yöneticisi’ni devre dışı bırakmanıza ve şifreyi belirli bir süre yanlış girerseniz bilgisayarı kapatmaya yetkilendirir.

Testler Smart PC Locker’ın çok hızlı ve hatasız bir görev gerçekleştirdiğini gördük. Sistem kaynaklarına minimum bir iz bırakır, böylece bilgisayarın genel performansı engellenmez.

Genel olarak verimli bir şifreleme programı

Uygulamanın Görev Yöneticisini devre dışı bırakabildiğini, gizli modda çalışabildiğini, tüm CD-ROM sürücülerini kilitleyeceğini ve bir süre işlem yapılmadığında bilgisayarınızı otomatik olarak kilitleyebildiğini göz önüne alarak, diğer kullanıcıların bilgisayarlarını engellemek için Smart PC Locker’ı güvenle kullanabilirsiniz.

Smart PC Locker Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.7.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here