Smadav

0
776
Deneme Sürümü | 1.5 MB i n d i r
Editörün İncelemesi
3.5

Özet

Gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayan, bilgisayarınızın her zaman güvende olduğundan emin olacağınız basit bir güvenlik yazılımı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik Yazılımı

Smadav mevcut antivirüs korumanız için bir yardımcı programdır. Ayrıca, birincil bir yazılım olarak da kullanılabilir, ancak dosyalarınızın güvenliğini koruma kabiliyetine tamamen güvenmemeniz gerektiğini önemle tavsiye ederiz.

Virüsten koruma ve güvenlik duvarı savunma ekibi olması durumunda, bu tamamen anlaşılabilir. Böylece, Smadav’ı yüklemek gerçek güvenliğinize olan güvensizliğini ortaya koyar. Bu, PC’nizi ekstra saçma işe koymak yerine daha akıllı bir çözüm elde ederek kolayca çözülebilir.

Smadav, İnternet’teki en popüler test dosyalarını bile taramayı seçerseniz algılar ve karşıdan yüklerken veya çalıştırırken müdahale etmez. Bu, gerçek zamanlı koruma söz konusu olduğunda yazılımın etkinliğini özetlemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana amaç, off-line algılama için USB zırhı ve kask ekleyerek tehditlerden çok daha güçlü bir koruma planı oluşturmanıza yardımcı olmak olsa da, bu belirli yazılım parçasının ardındaki fikrin anlamsız olduğunu gösterir.

Smadav programının görsel ve işlevsel olarak harika bir deneyim sunduğu söylenemez. Smadav bilgisayarınız için zamanınızdan değerli dakikalar çalabilir. Özellikleri mevcut yazılım çağına uymuyor ve açıkçası antivirüs çözümünüzden memnun değilseniz, farklı programlar deneyebilirsiniz.

NOT:  Programın ücretsiz sürümü otomatik güncellemelere, istisna listesinin oluşturulmasına, temanın renk değişikliğine, arayüzün maksimize edilmesine, yeniden boyutlandırılmasına izin vermez. Bir yönetici şifresi ayarlamanıza izin vermez ve kâr elde etmek için kullanılamaz. Tüm bu sınırlamaları kaldırmak için Pro sürümünü satın almanız gerekir.

Smadav Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 2017 Rev. 11.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here