slither.io (Android)

1
888
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

slither.io oyununu Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek sürükleyici bir yılan büyütme oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Online Yılan Büyütme Oyunu

slither.io oyununu oynamak için öncelikle ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir. Oyuna indirdikten sonra oyuna giriş yaptığınızda karşınıza ilk olarak sizden bir nickname girmeniz isteniyor. Yani oyundaki isminizin ne olmasını istiyorsanız onu girmeniz gerekir. Oyunu iki farklı modda oynayabilirsiniz; online ya da arkadaşlarınızla karşılıklı olarak. Online olarak oynamayı tercih ederseniz slither.io dünyasında ki bütün oyuncularla aynı anda oynamayı seçmiş olursunuz. Ekranda liderlik tablosunu da görürsünüz. Karşılıklı olarak oynamayı tercih ederseniz oyunda sadece arkadaşlarınız ve siz olursunuz ve istemediğiniz yada tanımadığınız kullanıcılar olmaz.

Oyuna başladığınız da küçük bir yılan olarak doğuyorsunuz ve etrafınızdaki yemleri yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Yiyecekleri topladıkça hızlı bir şekilde büyüyorsunuz. Oyunu kaybetmek istemiyorsanız bilmeniz gereken bir tane altın kural bulunmaktadır; kontrolünü sağladığınız yılanın kafası oyundaki diğer yılanlara çarparsa oyun biter. Oyundaki diğer yılanların başka bir yılana çarpıp öldüğünü gördüğünüzde ondan geriye kalan artıkları yiyerek hızlı bir şekilde büyüme imkanına sahipsiniz. İşte bu yüzden diğer yılanları şaşırtmak ve rekabeti üst seviyeye çıkarmalısınız.

slither.io Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here