SlimDrivers

0
807
Ücretsiz | 960 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

SlimDrivers isimli bu güçlü program yardımıyla bilgisayarınızın sürücülerini güncel tutun, yedek oluşturun veya eski sürücüleri kaldırın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Bilgisayar Sürücü Kontrol Etme ve Güncelleme Programı

Her bilgisayarın potansiyelini tam olarak kullanabilmeniz için özel bir sürücü gerekir. Her bilgisayar aygıtını manuel olarak güncellemek zor bir iştir, ancak bunu sizin yerinize yapabilecek programlar vardır. SlimDrivers, herhangi bir sistem sürücüsünü güncellemek için özel araçlar içeren ve yüklü sürücüler üzerinde tam kontrol sağlayan bir sürücü yönetim programıdır.

Bilgisayarınızdaki sürücüleri anında tarar

Program, bilgisayardaki sürücüleri öncelikle taramaya başlar, ancak tüm işlemin tamamlanması bir dakikadan az sürer. Tarama işlemi sona erdiğinde, SlimDrivers modası geçmiş sürücüleri gösterir ve yeni sürümü hızlı bir şekilde indirmeniz için özel indirme bağlantılarıyla görüntüler.

Arayüz, işletim sistemi, bilgisayar adı, işlemci ve bellek hakkında bilgi gösteren giriş sekmesiyle birlikte göz kamaştırıcı ve kullanımı kolaydır. Tek bir tıklama ile güncelleme, erişim seçenekleri, yedekleme veya sürücüleri geri yüklemek için sürücüleri arayabilirsiniz.

Sürücüleri yedekle ve eski sürücüleri kaldır

Sponsorlu Bağlantılar

Belirli sürücüleri kaldırmak isterseniz, SlimDrivers çok temiz bir şekilde tüm yüklü sürücüleri gösterir, bu yüzden istediğiniz girişleri kontrol etmek yeter ve bunlardan kurtulmak için “Kaldır” düğmesine basın.

Öte yandan, mevcut sürücüleri yedekleme yalnızca birkaç dakika sürer ve bu size her şeyi çok kolaylaştıran yine çok temiz ve sezgisel bir arayüz ile, kaydetmek istediğiniz dosyaları seçmenize olanak sağlar. SlimDrivers zengin menü seçenekleri ve yedekleme özellikleri ile göz dolduruyor.

SlimDrivers, bilgisayarınızda bulunan çoğu eski sürücüyü saptamayı başarıyor ve her türlü kullanıcıya hitap eden sezgisel bir arayüz ile geliyor.

SlimDrivers Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here