Slender: The Eight Pages (Mac)

0
776
Ücretsiz | 63.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Tek amacının paranormal bir yaratık olan Slender Man’dan önce sekiz el yazması bulmak olan Slender: The Eight Pages bir hayatta kalma ve korku oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Ücretsiz Hayatta Kalma ve Korku Oyunu

Slender: The Eight Pages, hem Mac OS X hem de Windows oyuncuları arasında büyük popülerlik kazanan ücretsiz bir korku oyunudur.

Oyun hızla viral statüye erişen bir deney olarak başladı. Slender, korku veren video oyun tarzını, şaşırtıcı sadeliği ve oyuncularının içine yerleştirdiği dehşeti yeniden tanımladı.

Oyunun amacı gerçekten basit: karakteriniz bilinmeyen bir ormanda mahsur kaldı ve Slender Man sizi bulup öldürmeden önce sekiz sayfayı (rastgele yerleştirilmiş) bulmalısınız.

Ancak, bu sekiz sayfayı bulmak etrafınızdaki orman çok yoğun ve karanlık olduğundan kolay bir iş değildir. Ürpertici atmosfer ve sınırlı kaynaklarınız, oyunun korku faktörüne başka bir katman ekler.

Fikir basit olsa da, bazı oyun mekanizmaları var: ilk dört dakika içinde bir sayfa bulamazsanız, bir patlama sesi duyacaksınız, bundan sonra Slender Man sizi bulup ortaya çıkaracak.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha fazla sayfa bulmaya başladığınızda, Slender Man sizi daha agresif bir şekilde kovalayacaktır ve ne pahasına olursa olsun ondan kaçınmalısınız. Fenerinizi açmak, Slender Man tarafından bulunmanızı kolaylaştırır, ancak ormanda yolunuzu bulamıyorsanız iyi bir fikirdir.

Slender: The Eight Pages, zayıf grafiklere sahiptir ancak bu oyuncuların gerçek bir korku oyunu oynamasını engellemez. Aksine, sinirli grafikler oyun ilerledikçe büyüyen genel korkuya daha da yoğunlaşıyor. Dahası, ses efektleri gerçekten iyi bir şekilde yürütülmekte ve olağanüstü derecede ürpertici bir atmosfer yaratılmasında yardımcı olmaktadır.

Slender: The Arrival adlı oyun da piyasaya sürüldü ve daha iyi grafikler, hikayeler, karakterler ve seviyeler içeriyor.

Slender: The Eight Pages Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 0.9.7 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Mac OS X

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here