SkyShield Antivirus

0
597
Ücretsiz | 68.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

SkyShield Antivirus, bilgisayarınızı virüs saldırılarına karşı koruyan ve gerçek zamanlı koruma sağlayan çok kolay yönetilen antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

SkyShield Antivirus, tüm bilgisayarınızı kötü amaçlı dosyalar için taramanıza ve virüsleri kaldırmanıza yardımcı olan, şık görünümlü bir programdır. Program aynı zamanda, bilgisayarınızı, indirmeler, e-postalar ve USB bağlantı noktaları aracılığıyla sisteminizde yol açabilecek virüslerden koruyabileceğiniz basit bir yöntem sunar.

Kullanımı kolay ve şık arayüzü

SkyShield Antivirus’ü ilk çalıştırdığınızda estetik açıdan hoş bir yazılım parçası olduğu için yüzünüzde biraz gülümseme olabilir. Minimalist tasarımı sayesinde, kullanımı çok kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana tarama işlevlerini etkinleştirip devre dışı bırakabildiğiniz oldukça küçük bir pencereden oluşuyor. Ortadan kaldırılacak başka bir ayar yoktur ve bu da hem bir avantaj hem de bir dezavantaj olabilir.

Tek tuşla koruma

SkyShield Antivirus çok az bakım gerektiren bir uygulamadır. Bilgisayarınızı korumak için yapmanız gereken ‘PC’, ‘İndir’, ‘USB’, ‘Araç Çubuğu’ ve ‘E-posta’ kalkanlarından birini etkinleştirmek olacaktır.

Basit, pratik ve verimli

SkyShield Antivirus çok yönlü değildir, ancak herhangi bir sisteme sığabilen basit ve kullanıcı dostu bir çözümdür.

SkyShield Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2014 5.2.3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here