Skype Lite (Android)

0
385
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
5

Özet

Skype Lite, Microsoft’un Skype işlevini SMS, çevirici, kişiler ve takvim özellikleriyle bir araya getiren, sesli aramalar, görüntülü konuşmalar ve mesajlaşma yaptığınız bir iletişim uygulamasıdır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Sesli Arama, Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması

Android için Skype’ın çok net bir amacı var ve Microsoft, kullanıcılara düzenli işlevlerin bazılarını Skype Lite ile bütünleştiren bir çözüm sunmak istiyor. Skype Lite ile Skype’a göredaha ekonomik aramalar yapabilirsiniz.

Microsoft geliştiricileri, kullanıcıların, Skype uygulamasını silmek zorunda kalmadan, telefonun diğer önemli özelliklerine erişmek isteyebileceklerini keşfettiler.

Genellikle Skype’a eşlik eden tüm özelliklerin yanı sıra, yeni Skype Lite, ayrıca binlerce Skype’a erişimden bahsetmek yerine, planınızı gözden geçirmemek için veri kullanım istatistiklerine erişim, Ekonomik Arama ve Talep Üzerine Senkronizasyon gibi özelliklerle birlikte gelir botlar.

Skype Lite uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek sesli aramalar, görüntülü konuşmalar ve mesajlaşma yapabilirsiniz.

Skype Lite Özellikleri:

  • Skype’ın gücünü, telefonun diğer işlevleriyle bir araya getirin.
  • Veri plan kontrolünü elinize alın.
  • Ekonomik Arama özelliğini kullanın.

Skype Lite Ekran Görüntüleri:

Skype Lite Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here