Simpo PDF Password Remover

0
1022
Deneme Sürümü | 2.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Simpo PDF Password Remover, kullanıcı şifrelemelerini PDF dosyalarından, kopyalama, düzenleme ve yazdırma kısıtlamalarından hızlı bir şekilde kaldırmanızı sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

PDF Şifre Kaldırma Programı

Simpo PDF Password Remover, kullanıcıların PDF güvenlik, kısıtlamalar ve şifrelemelerden kurtulmalarına yardımcı olmak için özellikle geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır; böylece PDF içeriğini daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Çeşitli RC4 ve AES şifre çözümlerini de destekler.

“PDF Ekle” düğmesini tıklatarak yardımcı programa birden fazla dosya yüklemek mümkündür. “Sürükle ve bırak” işlevinin desteklenmediğini bilmelisiniz. Bu, kullanım kolaylığını önemli ölçüde arttırdığı için bir dezavantaj olarak kabul edilir.

Eklenen tüm ögeler ana pencerede liste, ad, boyut (KB olarak ifade edilir), toplam sayfa sayısı ve durumu gibi birkaç ayrıntı ile görüntülenecektir. Bu dosyalardan birini sağ tıklattığınızda, seçili ögeyi kaldırmanızı veya açmanızı, diğer belgeleri eklemenizi veya listenin tamamını silmenizi sağlayan bir bağlam menüsü görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Çıktı dizini seçtikten sonra, “Başla” düğmesine basabilir ve geri kalanını Simpo PDF Password Remover’a bırakabilirsiniz. Yüklenen dosyaların sayısına ve bilgisayarınızın performansına bağlı olarak süreç birkaç saniye veya dakika içinde sona erecek.

Ayarlar panelinde başlık, yazar, konu ve anahtar kelimeler gibi meta veriler ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, yazdırmaya, kopyalamaya ve düzenlemeye izin verebilir veya sınırlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, Simpo PDF Password Remover, kullanıcı dostu arayüzü, iyi yanıt süresi ve minimum CPU ve bellek kullanımı ile yazılımın kullanışlı bir parçasıdır.

Simpo PDF Password Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here