Shortcutter (Android)

0
383
Ücretsiz | 12 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Shortcutter, Android işletim sistemli telefon ya da tabletler de kullanabileceğiniz TileService API’sinden yararlanan bir kısayol uygulamasıdır.

 

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Kısayollar Araç Kutusu Uygulaması

Shortcutter uygulaması ile Android’in 7.0 sürümünde cihazınıza yeni kısayollar ekler ve uygulama ile kullanıcılar telefon ya da tabletlerine yeni kısayollar ekleyebilir. Shortcutter uygulamasının yaptığı şey, Android’deki daha yaygın işlevlerin gelmesi için kısayollar eklemesidir, böylece kullanıcılar arama yapan menüleri kullanmak zorunda kalmaz.

Kısayollardan bazılarının root erişimi gerektirdiğini bilmeniz önemlidir, ancak bunların çoğu yoktur. Örneğin, mevcut işlevlerden bazıları şunlardır: ses seviyesi paneli, sonraki alarm, ekran zaman aşımı, çalma modu, kamera başlatması, dokunsal geri bildirim, RAM kullanımı ve diğerleri. Öte yandan, yeniden başlatma veya Wi-fi çağrısı etkinleştirilecek erişim kısayolu da mevcuttur.

Shortcutter uygulaması sayesinde Android işletim sistemli telefonlarınız daha kullanışlı hale gelecektir. Aramaktan sıkıldığınız ve bulmak için zorlandığınız hemen hemen bütün araçları Shortcutter ile kısayol haline getirebilirsiniz. Böylece hızlı erişim yapabilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var; uygulamayı Android 7.0 ve üzeri işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Shortcutter Özellikleri:

  • Yeni karo kısayolları ekle.
  • İlgi çekici kısayol göstergeleri.
  • Yeni fonksiyonlar her zaman eklenir.

Shortcutter Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 7.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here