ShiguadAv Antivirus

0
400
Deneme Sürümü | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.5

Özet

ShiguadAv Antivirus, virüs tarama özellikleri sunarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlamaya olanak tanıyan kullanımı kolay ve hızlı bir sistem güvenlik aracıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüsleri Temizleme Programı

ShiguadAv Antivirus, bilgisayarınızdaki çeşitli kötü amaçlı bileşenleri algılamanıza ve kaldırmanıza yardımcı olmak için oluşturulan ve hem bütünlüğünü hem de kişisel verilerinizi tehlikeye atabilecek tehditleri uzaklaştırmak isteyen bir güvenlik aracıdır.

Uygulama kurulumu kolaydır ve hemen kullanıma hazır olur. Özel bir yapılandırma veya benzeri bir uğraşı gerektirmez. Kapsamlı bir arayüz görüntüleyerek, ana pencereden tüm ana işlevlere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Buradan bir tarama gerçekleştirip, diğer sistem araçlarını kullanabilir ve karantinaya alınan dosyaları yönetebilirsiniz.

ShiguadAv Antivirus hızlı ve tam taramaları gerçekleştirmenize olanak tanır. Hızlı tarama kullanan uygulama, sistem işlemleri ve hizmetleri, kayıt defteri ve başlangıç ​​dosyalarını hedefler. Tam tarama, daha önce belirtilen dosyaları, sürücüler ve özel yollarla birlikte doğrular. Tarama türlerinden herhangi birinde, mevcut herhangi bir klasörü seçebilir veya seçimini kaldırabilirsiniz. Bu, kolayca özel bir tarama oluşturmanıza olanak tanır.

Taramayı gerçekleştirmek için gereken süre, sabit sürücünüzün boyutuna ve yapısına bağlıdır. Devam etmekte olan ShiguadAv Antivirus, kontrol edilen toplam nesneyle birlikte bulunan virüslerin ve kayıt defteri hatalarının sayısı ile ilgili ilerleme çubuğunu görüntüler. Arama tamamlandıktan sonra, tespit edilen tüm dosyalar ‘kötü amaçlı yazılım‘, ‘kayıt‘ ve ‘gizli‘ kategorilerinde sıralanır. Buradan, düzeltmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dikkatli olmanız gereken tek şey var. ‘Fix Checked‘ butonuna tıkladığınızda dosya sisteminizden kaldırılır. Bu nedenle, dosyanın sistem için önemli olup olmadığını iki kez kontrol etmeyi unutmayın.

ShiguadAv Antivirus ayrıca belirli uygulamaları durdurmak için kullanabileceğiniz bir servis yöneticisi sağlar. Üstelik Komut İstemi, Görev Yöneticisi, Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ne hızlı erişim elde edersiniz.

Son olarak ShiguadAv Antivirus, hızlı bir tarama yapmak ve zararlı dosyaları aramak istediğinizde çevrenizde olması gereken iyi bir araçtır, ancak daha büyük bir virüs veritabanına ihtiyaç duymaktadır.

ShiguadAv Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.11 Build 7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here