Shiela USB Shield

0
444
Ücretsiz | 323 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Shiela USB Shield, çoğu virüs tipine karşı gerçek zamanlı koruma sağlayarak, USB flash sürücülerinizi korumak için tasarlanmış bir güvenlik yazılım çözümüdür.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Sürücü Virüs Temizleme Programı

Çıkarılabilir sürücüler her zaman virüs bulaşmasına daha yatkındır, çünkü taşınabilir yapıları onları düzenli olarak birden fazla tehditle karşı karşıya getirir. Dolayısıyla, kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlar arasında yayılmasını da kolaylaştırır ve bu da bilgisayarların düzgün korunmaması durumunda çok riskli olmasını sağlar.

USB flash sürücülerinizi tarayın ve güvence altına alın

Shiela USB Shield, herhangi bir malware tipine karşı gerçek zamanlı koruma sağlayarak, çıkarılabilir cihazlarınızı etkin bir şekilde güvenlik altına almanızı sağlayan bir yazılımdır. Buna ek olarak, aynı zamanda, bozuk bir flaş sürücüsünün içeriğini taramak, dezenfekte etmek ve temizlemek için kullanılabilecek birkaç yararlı güvenlik aracı ile birlikte gelir.

Gerçek zamanlı koruma etkinleştirildikten sonra, program sürekli olarak, özellikle dosya transferi ve çoğu virüs türünün temelinde olan Autorun.INF dosyası söz konusu olduğunda cihazınızı izliyor. Böylece, sürücü bir dosya veya bir programı otomatik olarak çalıştırmayı denediğinde, uygulama bilgisayarınızı tehlikeye atıp atmadığına bakar.

Şüpheli belgeleri karantina altına alın

Sponsorlu Bağlantılar

Shiela USB Shield bozuk dosyalarla uğraşmanıza imkan tanıyan bir dizi temizleme donanımı ile donatılmıştır. Malware’in autorun belgenize bulaşmasını önlemek isterseniz, gerçekleşmeden önce sorun yaşamamak için “aşılama” prosedürü uygulayabilirsiniz.

Buna ek olarak, yukarıda belirtilen dosyayı kilitleme ve dondurma imkanına sahipsiniz, böylece değiştirilemez veya virüs bulaştırılamaz. Dolayısıyla, USB sürücünüz başka bir bilgisayarda kullanıldığında bile korunmaya devam eder, çünkü koruma gerçek sürücüye yerleştirilir ve koruma sağlamak için uygulamanın çalışmasını gerektirmez.

Etkili ve güvenilir bir USB koruma aracı

Kısacası Shiela USB Shield, çıkarılabilir sürücülerinizi kötü amaçlı yazılım denemelerinden korumak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunar. Üstelik, minimum sistem gereksinimleri ile arka planda çalışır.

Shiela USB Shield Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.4.2.0 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here