Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster (Android)

0
674
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster uygulamasını Anroid işletim sistemli cihazınıza indirerek zararlı yazılımlara ve virüslere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Güvenlik Uygulaması

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster uygulaması cihazınıza bulaşabilecek olan virüs, truva atı, reklam ve casus yazılım gibi kötü amaçlı tehditlere karşı cihazınızı koruyan bir antivirüs uygulamasıdır.

Uygulamanın göze çarpan en iyi özelliklerden birisi gerçek zamanlı koruma teknolojisine sahip olmasıdır. Böylece cihazınız virüslere karşı sürekli tetikte olur ve güvenlik şartları üst düzeyde olur.

Tüm bunların yanı sıra uygulama ile cihazınız da bulunan gereksiz dosyaları temizleyebilir ve Anroid telefon ya da tableti hızlandırabilirsiniz.

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster uygulamasının en dikkat çekici özelliği ise şudur; telefonunuza gelen aramaları engelleyebilirsiniz. İstemediğiniz numaralar tarafından aranmak istemiyorsanız bu numaraları engel listesine ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamayı cihazın güvenliği için kullanmanızı tavsiye ederiz.

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here