SecureX

0
644
Ücretsiz | 9.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.5

Özet

SecureX, entegre bir kişisel güvenlik duvarı, ekran klavyesi ve dosya parçalayıcı gibi diğer araçlar ile gelen bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik Duvarı ve Antivirüs Program

SecureX, bilgisayarınızı virüslere, truva atlarına ve diğer çevrimiçi tehdit türlerine karşı korumayı amaçlayan bir virüsten koruma çözümüdür. Gerçek zamanlı koruma sağlar ve web içeriği ve aktarılan ağ paketlerini filtrelemek için ek modüller içerir.

Gerçek zamanlı ve özel taramalar

Arabirimi gördüğümüz en iyi şey değil, ancak tüm araçlara hızlı erişim sunuyor ve yalnızca birkaç tıklamayla taramaya başlamanızı sağlıyor. SecureX, isteğe bağlı tam sistem taramalarını veya özel sistem taramalarını gerçekleştirebilir; bu sayede, çıkarılabilir sürücüyü veya analiz etmesini istediğiniz klasörü seçme olanağı sağlar.

Kişisel güvenlik duvarı ve diğer yararlı araçlar

Entegre kişisel güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza erişmesini önleyerek, ağ boyunca iletilen verileri otomatik olarak analiz edecek şekilde tasarlanmıştır. ‘Expert’, ‘Medium’ ve ‘Low’ olmak üzere üç güvenlik seviyesine sahiptir. Şüpheli bir süreç algılanırsa her işlem yapmanızı ister; işlemin engellenip engellenmeyeceğini sorar.

Güvenlik özelliklerinin yanı sıra, SecureX bazılarının yararlı bulabileceği bir takım araçları içerir. Örneğin, virüslü DOC dosyalarını düzeltebilir ve manuel olarak silinemeyen dosyaları parçalayabilir. Entegre süreç yöneticisi, şüpheli etkinlikleri bulmanıza yardımcı olurken, ekrandaki klavye hassas bilgilerin girilmesi için kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca web sitesi filtreleme seçenekleri de bulunuyor, ancak testlerimiz sırasında bu modül kara listede bulunan web sitelerine erişimi engellemez, düzgün çalışmamaktadır.

SecureX bilgisayarınızı çevrimiçi oturumlar sırasında korumayı taahhüt eder, ancak yeni bir tehditlere karşı oldukça savunmasız hale getiren bir güncelleme almadı. Testlerimiz sırasında EICAR test dosyasını indirmeye yönelik bir girişim başarıyla engellendi, ancak otomatik olarak silmek konusunda hayal kırıklığına uğrattı ve başarısız oldu. Bu nedenle, PC’nize virüs bulaşmasını engelleyebilen, güncellenmiş imzalarla daha güvenilir bir güvenlik çözümü araştırmanız önerilir.

SecureX Ekran Görüntüleri

 

Versiyon : 1.0.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here