SecureAPlus

0
673
Ücretsiz | 150 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

SecureAPlus, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmanıza ve güvenilen uygulamaları dahil etmek için bir beyaz liste oluşturmanıza olanak tanıyan çok katmanlı bir sistem koruma yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Günümüzde, cihazlar İnternet’e bir şekilde bağlı olduğundan, bilgisayarınızın için antivirüs koruması zorunludur. Dolayısıyla, sisteminizi tehlikeye atabilecek kötü amaçlı yazılım girişimlerine her zaman meyilli olursunuz.

Virüslere karşı sürekli koruma

SecureAPlus, tehditler için dosya sisteminizi sürekli tarayarak, bilgisayarınızı her türlü yerel veya çevrimiçi tehditlerden koruyan bir yazılım çözümüdür.

Buna ek olarak, bunları güvenilen programların bir listesine eklemenizi ve engelsiz olarak çalışmalarını sağlayan bir beyaz listesi modu da vardır. Alternatif olarak, bilgisayarınızın ne kadar güvenli olmasını istediğinize bağlı olarak etkileşimli ve kilitleme modu arasında geçiş yapabilirsiniz. Dolayısıyla, ilk seçenek, güvenilen listede olmayan bir uygulama, dosya sisteminizde değişiklikler getirmeye çalışırken bir komut istemi görüntüler; buna karşın, kilitleme modu size bildirmeden bu gibi istekleri otomatik olarak engeller.

Evrensel koruma modu ile ekstra güvenlik

Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı program sürücülerinizi taramak için bir çevrimdışı virüsten koruma alt yapısı ile birlikte gelse de, her zaman üstesinden gelinebileceğiniz her türlü tehditle baş edebileceğinden emin olamazsınız. Böylece, mevcut modüllerin üstünde ek bir güvenlik katmanı olarak inşa edilen SecureAPlus, şüpheli dosyaları düzinelerce diğer kötü amaçlı yazılım dışındaki motorlara karşı doğrulayan bir çevrimiçi tarayıcı da kullanmaktadır.

Bunu başarmak için uygulama bulut tabanlı özelliklerini kullanır ve yukarıda belirtilen ögeleri çeşitli virüsten koruma yazılımı tarafından yakından incelenen özel olarak tasarlanmış sunuculara yükler. İnternet bant genişliğinizin sabit bir değerle sınırlı olması durumunda, yardımcı program bir bağlantı planı seçmenizi ve özelliği kötüye kullanmamayı ve trafiğin boşalmasını önler. Ayrıca, tüm işlem çevrimiçi sunucular üzerinde gerçekleştirildiğinden, kendi bilgisayar kaynaklarından hiçbiri kullanılmadığı için diğer uygulamalarınızı tam olarak kullanabilmeniz sağlanır.

Çok katmanlı bir güvenlik çözümü

SecureAPlus, etkili antivirüs programı ve entegre çevrimiçi tarayıcısı sayesinde, bilgisayarınıza hemen hemen her tehdide karşı çok katmanlı koruma teknolojisi sunar. Buna ek olarak, arka planda çalışmaya devam etmenize rağmen, uygulama, düşük miktarda sistem kaynağı tükettiği için bu arada başka görevleri yerine getirme kabiliyetini de engellemez.

SecureAPlus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.6.3
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here