Secure Hunter Anti-Malware Professional

0
405
Deneme Sürümü | 21.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Birkaç kullanışlı işlevle birlikte gelen bu kullanışlı program ile bilgisayarınızdan bazı kötü amaçlı yazılım tehditlerini kolay bir şekilde bulup ve ortadan kaldırabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Önleme Programı

İnternet’te zaman geçirmek, sitelere girip çıkmak, gezmek hoşumuza gider ama bazen bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bileşenleri yüklenmesiyle sonuçlanabilir.

Neyse ki, istenmeyen bileşenler tarafından sisteminize yaratılacak zararı önlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olan giderek artan bir araç kütüphanesi bulunmaktadır. Bunlardan biri Secure Hunter Anti-Malware Professional’dır.

Bu uygulama, bilgisayarınızı ve belgelerinizi siber tehditlerden korumanıza yardımcı olur ve size çok sayıda kullanışlı araç sunarak bunu sağlar. Örneğin, Tehdit Avcısı, Tam Sistem Avcısı ve Özel Avcı modlarını içeren özel listeden en uygun olanı seçerek çeşitli taramaları çalıştırabilirsiniz.

İlki, aktif malware bileşenlerini tespit etmek için sıklıkla kullanılır; Ikincisi, bekletilen tehditleri tespit edebilirken, ikincisi, hedef dosya veya klasörü seçerek parametrelerini özelleştirmenizi sağlar.

Arayüzü anlamak kolaydır ve işlevleri oldukça basittir, ancak oldukça pervasızdır, bu da bazı PC kullanıcıları arasında rahatsız edici bir faktör olabilir.

Ayrıca Secure Hunter Anti-Malware Professional, çalışan işlemler ve modüller gibi ağ ve bellek bilgileri gibi sisteminizle ilgili birçok kullanışlı ayrıntıyı görüntülemenize olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Monitör özelliği, potansiyel kötü amaçlı bileşenlerin neden olduğu performans artışlarını tespit etmenize ve duruma bağlı olarak en iyi seyrini seçmenize yardımcı olabilir.

Yukarıda bahsedilen işlevlerin yanı sıra, bu uygulama aynı zamanda zamanlanmış taramaları destekler ve böylece bilgisayarınızı dahi olmadan yanında korumanıza izin verir. Ayrıca, ekstra korumaya ihtiyacınız varsa, uygulamanın dosyalarınızı sürekli olarak tarayabilmesi ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza zarar vermesini önlemek için gerçek zamanlı koruma seçeneğini açmanız mümkündür.

Sonuç olarak, Secure Hunter Anti-Malware Professional, çeşitli tarama modları ve diğer çeşitli yararlı seçenekler sunarak dosyalarınızı kötü amaçlı yazılım bileşenlerinden koruyabilir. Arayüzü basittir, ancak özellikleri oldukça düzgün bir şekilde organize edilmemiştir.

Secure Hunter Anti-Malware Professional Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.1.310
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here