SecuraLive Antivirus

0
424
Deneme Sürümü | 172 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

SecuraLive Antivirus, bilgisayarlarına sızmaya çalışan zararlı yazılım tehditlerini engellemek için tasarlanmış basit ve etkili bir çözüm olarak kullanıcılara sunulmuş bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılım Engelleme Programı

Bilgisayarda virüs enfeksiyonlarının etkilenmesi, potansiyel tehditleri tespit edebilen ve ortadan kaldıran en az bir güvenlik çözümünün kullanılmasını gerektirir. Neyse ki, bu konuda bir şeyler yapabilecek ve böylece bilgisayarları için en uygun uygulamaları seçebilecek çok seçenek var.

SecuraLive Antivirus, sistemi çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korumak ve web tarama, günlük PC faaliyetleri ve daha fazlası için koruma sağlayan bir programdır.

Modern ve kullanımı kolay arayüz

Yükleme yordamı oldukça basittir ve çoğu virüsten koruma çözümü gibi bir sistem yeniden başlatma bile gerektirmez. Ayrıca, ilk bakışta yazılım, daha az tecrübeli kullanıcılar için her işleve kolayca erişilebilecek şekilde uygun görünüyor.

Güvenlik bileşenlerinin durumu man penceresinde görüntülenirken tarama, güncelleme ve günlükleme özellikleri, her birinin kendi komutlarını ve raporlarının bulunduğu barları içerir.

Derinlemesine taramalar ve ayrıntılı yapılandırmalar

Kötü amaçlı yazılımı bulma ve kaldırma konusunda SecuraLive Antivirus, hızlı sistem taramalarını, eksiksiz veya özel analizleri yapabilir. Bu işlemlerin herhangi birinin sonuçları, uygulamanın ayrılmış alanında taramalar gerçekleştiği gibi görülebilir.

Programın her bileşeni için çalışan seçenekler ayrıntılı olarak konfigüre edilebilir ve ‘Ayarlar’ alanı oldukça kullanıcı dostu olduğundan, kullanıcıların sayısız işlevleri açıp kapatmalarına olanak tanır. Program bile bir şifre ile korunabilir, böylece antivirüse yetkisiz erişim önlenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu araç tarafından sağlanan raporlar genel olaylar, uygulama ve virüs veritabanı güncellemeleri, tarayıcı günlükleri ve karantina veya cihazla ilgili olayları içerir.

Temel PC koruması antivirüs çözümü

SecuraLive Antivirus programının bazı taramaları benzer uygulamalardan daha uzun sürüyor olsa bile, her şey düşünüldüğünde, kullanım kolaylığı ve varsayılan yapılandırma göz önüne alındığında, SecuraLive Antivirus yeni başlayanlar için çok uygun ve kullanışlı görünüyor.

Bilgisayarın gerçekten güvende olduğundan emin olmak için, ağ müdahalelerine ve benzeri diğer tehditlere karşı koruma sağlamak için bu yardımcı programın yanında özel bir güvenlik duvarı kullanmanız önerilir.

SecuraLive Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0.6.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here