Sarahah (Android)

0
790
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
3.1

Özet

Sarahah uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefon yada tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek arkadaşlarınıza ya da tanımadığınız insanlara kendinizi açık etmeden mesaj gönderebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Gizli Mesajlaşma ve Sosyal Ağ Uygulaması

Sarahah uygulaması Suudi Arabistan da popüler olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamanın varsayılan dil desteği Arapça olmasına karşın İngilizce dil desteği de bulunmaktadır ancak henüz Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. Sarahah kelimenin Türkçe manası “dürüstlük” anlamına gelmektedir. Lakin uygulamanın ne kadar dürüstçe kullanıldığı ise tartışma konusu. Sarahah uygulamasıyla tanımadığınız insanlara kendinizi gizleyerek mesaj atabilir ve sorular sorup öğrenmek istediğiniz cevapları almaya çalışabilirsiniz. Dilerseniz anonim olarak kimliğinizi gizlemek yerine profilinizi göstererek de iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kendinize bir şifre belirliyor ve Sarahah dünyasına giriş yapabiliyorsunuz. Profil bilgilerinizi doldurabilir ve profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Uygulamanın arayüzü anlaşılır ve kullanımı oldukça basittir. Mesaj göndermek istediğiniz herhangi bir kullanıcıyı adı soyadı ya da kullanıcı adına göre arayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sarahah Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1.4
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here