SanityCheck

0
423
Ücretsiz | i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Gelişmiş bir rootkit ve kötü amaçlı yazılım dedektörü olan SanityCheck programı tarama işini hızla tamamlayan ve tüm kullanıcı düzeylerine hitap eden düşük sistem kaynaklarını kullanan güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Kötü Amaçlı Yazılım Önleme Programı

SanityCheck, rootkit’ler de dahil olmak üzere bilgisayarınızı kötü amaçlı etkinlikler için tarayan basit bir programdır. Her tür kullanıcı tarafından ele alınabilir.

SanityCheck’in virüsten korunmuş dosyaları kaldıramayacağını unutmayın, bu nedenle bu sorunun üstesinden gelebilecek çok yönlü bir antivirüs çözümü yüklediğinizden emin olun.

Kurulum prosedürü hızlıdır ve kullanıcıdan özel bir girdi gerektirmez. Başlatma sırasında, yardımcı program daha iyi bir algılama oranı sağlamak için belirli kayıt defteri ayarlarını etkinleştirmeyi önerir.

Arabirim, bir düğmeyi tıklatarak tarama prosedürünü başlatabileceğiniz düz ve basit bir düzenle, düzenli bir pencereden yapılır.

SanityCheck, gizli süreçleri, kesilen gönderme giriş noktalarına sahip sürücüler, ürün içermeyen süreçler, şirket ve açıklama bilgileri, gizli dosyalar ve diğerlerini doğrular.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuçlar ana uygulama penceresinin alt kısmında gösterilir. Buna ek olarak, çerçeveyi diğer pencerelerin üstünde kalacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar için, sürücüler, aygıtlar, süreçler, iş parçacıkları, dosyalar, nesne türleri ve rutinleri kontrol edebilecekleri bir uzman modu sağlanmaktadır.

Uygulama düşük CPU ve RAM ile çalışan sistem kaynakları üzerinde çok hafiftir. Yanıtlama süresi iyi ve sorunsuz bir tarama işini hızla tamamlıyor. Testlerimizde hata mesajları gösterilmedi ve uygulama aksamadı veya kilitlenmedi. Sezgisel düzeni ve genel kolaylığı sayesinde SanityCheck tüm kullanıcıları memnun edebilir.

SanityCheck Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.50 Build 35030707
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here