SafeIP

0
664
Deneme Sürümü | 2.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

SafeIP, temel olarak çevrimiçi kimliğinizi korumak için tasarlanmış kullanımı kolay bir yazılım çözümüdür ve yasaklı sitelere giriş yapabilmeniz için sizlere bir dizi IP adresi sağlar.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

SafeIP, ABD, Avusturya, Kanada, Polonya veya İtalya gibi ülkelerdeki dünyanın dört bir yanından farklı IP adreslerini kullanarak gizliliğinizi korumanıza ve gerçek IP adresinizi gizlemenize yardımcı olacak kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Uygulama, IP’yi mevcut listeden birine anında değiştirmek için çift tıklatarak onu değiştirmenize izin verir. Ancak bu değişiklik İnternet hızında hafif bir düşüşe neden oluyor. Dahası SafeIP, IP’inizi otomatik olarak döndürmenizi sağlar, böylece etkinliğinizi izlemeye yönelik herhangi bir girişim engellenebilir.

Program, çevrimiçi kimliğinizi daha iyi gizlemek için çeşitli işlevler sunar, aynı zamanda bilgisayarınızı da. Bu nedenle, İnternet etkinliğinizi optimize edip güvence altına alacak bir an önce ‘Kötü Amaçlı Yazılımdan Korumayı’ veya ‘Reklam Engelleme’ araçlarını etkinleştirebilirsiniz.

Buna ek olarak, SafeIP, güvenli ve anonim bir web sörf ortamı sağlamak amacıyla size bir ‘Çerez İzleme’, ‘Yönlendiren URL’ ve ‘Tarayıcı Kimliği’ koruması sunabilir. ‘Trafic Encryption’ özellikleri ile birlikte ‘DNS Gizlilik’ ek bir koruma seviyesi ekleyerek, kendi kötü niyetli menfaatleri için kullanılacak üçüncü taraf uygulamalarına isteksizce veri teslim edilmemesini sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

‘Optimizasyon’ tercihlerini değiştirerek varsayılan çevrimiçi video izlemek, radyo dinlemek veya haberleri izlemek istediğinizde varsayılan ‘Anonim Web Sörfü’ ayarından ‘Hızlı İçerik Akış’ özelliğine geçebilirsiniz. Bülten e-postaları veya benzeri diğer ileti göndermek istediğinizde, ‘Toplu veya Toplu Posta’ ayarı önerilir.

‘Windows Başlangıçta Çalıştır’ ayarıyla, SafeIP’in her zaman çalışmakta olduğunu unutabilirsiniz; unutursanız bile, sürekli çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutmaya çalışmaktadır.

SafeIP, Internet etkinliğinizin izlenmesi konusunda endişelenenler için yararlı bir araçtır; kendinize karşı savunma ve koruma araçlarını sunar.

SafeIP Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.0.2616
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here