Sabarisoft Security Center

0
534
Ücretsiz | 6.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Sabarisoft Security Center, hem donanım aygıtlarında hem de çevrimiçi ortamlarda bulunan virüslerden bilgisayarınızı korumanıza olanak sağlayan basit bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Bellekler için Virüs Temizleme Programı

Sabarisoft Security Center, bilgisayarınız için fazladan bir güvenlik katmanı sunmak için oluşturulmuş bir uygulamadır.

Bununla birlikte, bilgisayarınızı bir USB flaşında bulunan virüslerden, web sitelerini ve çeşitli dosya türlerini çalıştırmaktan koruyabilirsiniz.

Sabarisoft Security Center, estetik ve iyi yapılandırılmış kapsamlı bir arayüz ile gelir. Ana penceresinden ani durumlar için pratik hale getiren tüm araç ve özelliklerine hızlı erişim yapabilirsiniz.

Uygulama, sisteminize eklenen herhangi bir USB sürücüyü otomatik olarak tanımlar ve hemen taramanızı sağlar. USB sürücünün temiz olduğunu ve gereksiz algılamalar istemediğinizde, gerçek zamanlı USB korumasını herhangi bir zamanda etkinleştirmeyi veya devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Bir USB depolama aygıtı kullanımı ile gelen birçok tehdit otomatik çalıştırma virüsü olduğundan, Sabarisoft Güvenlik Merkezi USB bağlantı noktasını devre dışı bırakmanıza izin verir, böylece hiçbir veri bilgisayardan aktarılamaz. Bilgisayarınızın bölümlerinden birinin hassas veya önemli verileri bulundurması durumunda, uygulama ile bu verileri gizleme kilidini tıklatması, verilerinizin güvende kalması anlamına gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Endişeli bir ebeveynseniz ve çocuğunuzun uygunsuz web sitelerine göz atmasını istemiyorsanız, Sabarisoft Security Center bunları engellemenizi sağlar. Bunu yapmak engellemek istediğiniz adresleri girip blok butonuna basmak kadar kolaydır. Ayrıca, kısıtlamaların kaldırılmadığından emin olmak için tüm uygulama için bir ana parola ayarlayabilirsiniz; bu, yalnızca ayarlarda herhangi bir değişiklik yapabileceğiniz anlamına gelir.

Üstelik, Görev Yöneticisi, Klasör Seçenekleri, Denetim Masası veya Çalıştır özelliğini devre dışı bırakan bir virüs ile uğraşmak zorunda kalırsanız, uygulama bir tıklama ile işlevlerini geri yükleyebilir.

Sabarisoft Security Center, kullanımı kolay ve verimli güvenlik işlevleri sunmanın yanında kullanabileceğiniz kullanışlı bir araçtır.

Sabarisoft Security Center Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.1.1 RC3 Build 1115
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here