RRAV Antivirus Plus

0
546
Deneme Sürümü | 1.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

RRAV Antivirus Plus programı kullanıcı dostu ve hafif yazılım çözümü ile bilgisayarınızı virüslere, trojanlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehdit türlerine karşı korur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

RRAV Antivirus Plus, bilgisayarınızı çeşitli tehdit ve saldırılara karşı koruyarak, tespit edilen herhangi bir tehlikeyi karantinaya almanıza veya tedavi etmenize yardımcı olarak, güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak için oluşturulan anlaşılması kolay bir uygulamadır.

Program, oldukça basit ve erişilebilir bir kullanıcı arabirimine, karmaşık olmayan görünüme sahiptir; bu tür araçlarla ilgili deneyiminiz sınırlı olsa bile, birlikte çalışmayı kolaylaştırır. Sekmeli yapısı, bir bölümden diğerine geçişi kolaylaştırır ve kullandığınız işlev veya bileşeni kullanır.

RRAV Antivirus Plus, sisteminizin herhangi bir virüsten etkilenmemesini sağlamak için bilgisayar klasörünüzü analiz etmenizi sağlar. Tam taramayı gerçekleştirmek mümkün değildir. Bu nedenle, el ile hedeflenen dizinleri seçmek ve yavaş yavaş durumlarını belirlemek gerekir.

Yardımcı programın ‘Seçenekler’ bölümü tarama tercihlerini yapılandırmanıza olanak tanır; örneğin, tespit edilen tüm virüsleri silerek otomatik olarak düzeltip düzeltmeyeceğini, kayıt defteri ayarlarını düzeltip düzeltmeyeceğini ve yalnızca belirli dosya uzantılarını analiz edip etmeyeceğini belirleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak, tüm dosyalar çeşitli açılır pencere uyarılarına neden olacak. Bulunan virüslerin otomatik olarak temizlenmesini etkinleştirmek istemiyorsanız, analiz yapılırken PC’niz tarafından bulunan her bir öğeyi karantinaya alıp taramayacağınıza karar vermeniz gerekir.

Ayrıca program son olarak klasörlerinizi veya dosyalarınızın özelliklerini gizleyerek değiştirmenize izin veren özellikle ‘İşlem Yöneticisi’, ‘Hizmet Araçları Seti’, ‘Başlangıç ​​Yöneticisi’ ve ‘Set Attributes’ olmak üzere bir dizi ‘Araçlar’ sunuyor. Ya da salt okunur moda çevirebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, RRAV Antivirus Plus, koruma amaçlı olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir yazılım parçasıdır.

RRAV Antivirus Plus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5
Dil :
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here