Roboscan Internet Security Free

0
610
Ücretsiz | 138 MB i n d i r
Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Programı ve Güvenlik Duvarı

Roboscan Internet Security Free, bilgisayarınızı virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, Truva atları, reklam yazılımı veya casus yazılımlar gibi olası herhangi bir tehdide karşı korumak için tasarlanmış bir virüsten koruma çözümüdür.

Uygulama, çevrimiçi tehlikelere karşı çoklu koruma katmanları ve güçlü filtreler sunan, çift motorlu bir güvenlik sistemi, özellikle Tera ve BitDefender motorlarını kullanarak çalışır. Ayrıca, düzenli virüsten koruma veritabanı güncelleştirmeleri, bilgisayarınızın her zaman en son tehditlere karşı korunmasını sağlar.

Roboscan Internet Security Free size üç tarama modu sunar: ‘Hızlı Tarama’, halihazırda çalışan süreçlerin yanı sıra yaşamsal sistem alanları ile ilgili dosyaları analiz eder. ‘Temel Tarama’, bir “Hızlı Tarama” tarafından hedeflenen alanlarla birlikte tüm sistem alanlarını ve disk dosyalarını doğrular. Son olarak, ‘Gelişmiş Tarama’, sisteminizin derinlemesine analizini yapar, hiçbir dosyanın bulaşmadığından veya bulaşmadığından emin olunur.

Roboscan Internet Security Free’in ek bir işlevi, ağ erişimine izin verebilen veya reddedebilen Güvenlik Duvarı’nı etkinleştirme olanağıdır.

Uygulamanın bir diğer önemli özelliği, hiçbir verinin geri kazanılmamasını sağlamak için seçilen dosyaları tamamen parçalamasını sağlayan ‘Gizlilik Koruması’ bileşeni. Bu, esasen, yanlış ellerde olsaydı kötü amaçlı olarak kullanılabilecek kişisel bilgileri içeren dosyaları silerken önerilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, Roboscan Internet Security Free, geçersiz Windows güncellemelerine ilişkin tüm güvenlik risklerini doğrular ve tespit eder. Bu nedenle, işletim sisteminizi güncellemeniz gerektiğinde sizi uyarır.

‘Zamanlanmış Tarama’ işlevi, uygulamayı düzenli aralıklarla tarama yapacak şekilde ayarlamanızı sağlar; dolayısıyla şüpheli bir aktivite son zamanlarda bile olmasa bile, sisteminizi yalnızca güvenli olmak için analiz edebilirsiniz.

Çok sayıda özelleştirilebilir özellik ile birlikte çok sayıda yapılandırma seçeneği, Roboscan Internet Security Free’i, sistem koruması ve önlenmesi açısından her gereksiniminizi karşılayabilecek mükemmel bir antivirüs çözümü haline getirir.

Roboscan Internet Security Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5.0.17
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here