Rising Antivirus

0
442
Deneme Sürümü | 39.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Rising Antivirus, bilgisayarlarınız için kapsamlı ve kesintisiz koruma sağlar; bu da kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri önler, tehlikeli içeriği ve tehditleri tespit eder.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Çoğu bilgisayar kullanıcısı, bilgisayarlarını tamamen işlevsel ve sürekli güncellenen bir virüsten koruma çözümü kullanarak kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruması gerektiğinin bilincinde iken, bunların birçoğu belli bir ücret istemektedir; bu nedenle bunun yerine ücretsiz ürünleri tercih etmektedirler. Rising Antivirus, kötü niyetli ögeleri algılayan ve engelleyen özelliklerle dolu bir uygulamadır.

Yükleme sırasında, geçerli virüs veritabanını daha sonra kullanmak üzere sabit diske yedeklemek için kullanılan bir araç gibi, yüklemek istedikleri kaplamaları ve ek bileşenleri seçebilirsiniz.

Grafik arayüzü sezgisel ve kullanıcıların bilgisayarın kritik alanları (RAM gibi) ile birlikte yalnızca belirli klasörlerin ve bölümlerin analiz edildiği hızlı, kapsamlı veya özel olmasını istedikleri tarama türünü belirlemelerine izin veriyor.

Bilgisayarınızı her zaman güvende tutun

Rising Antivirus, posta izlemesi, tarayıcı koruması ve USB aygıtlarının otomatik taranması da dahil olmak üzere kullanıcıların truva atlarına, arka kapılara, rootkitlere, solucanlara ve virüslere karşı koruma sağlamasına yardımcı olan çeşitli entegre araçlar ile birlikte gelir (uygulama, autorun.inf dosyasının oluşturulmasını engelleyebilir ).

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, gelişmiş bilgisayar bilgisi olan kullanıcılar koruma düzeyini hassas olarak ayarlayarak tehditleri karantinaya otomatik olarak engeller ve taşır veya bunun yerine kullanıcının tehdit algılandığında alınması gereken işlemi seçmesine izin verir.

Rising Antivirus ayrıca tarayıcıları ve Office uygulamalarını, takviyeli tarayıcılardaki boşluklara ve trojan tespitine karşı savunması nedeniyle hedefli saldırılara karşı korur.

Rising Antivirus, yeni tehditlere ve bilinmeyen virüslere karşı da koruma sağlayabilir, böylece tüm saldırıları herhangi bir hasara neden olmadan engelleyebilir.

Rising Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 23.00.76.93
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here