Revo Uninstaller

0
985
Ücretsiz | 6.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Revo Uninstaller, kayıt defteri girdilerini silmenize, farklı kaldırma yöntemleri uygulamanıza, başlangıç ​​ögelerini devre dışı bırakmanıza, etkinleştirmenize veya tarayıcı geçmişinizi temizlemenize yardımcı olan hızlı ve güvenilir bir kaldırıcı programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Programları ve Gereksiz Dosyaları Bilgisayardan Silme Temizleme Yazılımı

Revo Uninstaller, Windows’un kontrol panelindeki ‘Ekle veya Kaldır‘ özelliğinin üzerinde bir hizmet veren yazılımdır. Bilgisayarlarınızda bulunan programları kaldırır, bilgisayarın kayıt defterindeki ek artıkları da temizler.

Bilgisayarın sağlığı için ihtiyaç duymadığınız yazılımları kaldırmak çok önemlidir, çünkü sisteminizde bıraktıkları kalıntılar olumsuz bir şekilde bilgisayarın performansını etkileyebilir. Bilgisayarın standart kaldırma işlemi programı siler ancak kayıt defterini karışık hale getiren bazı izleri arkasında bırakarak bilgisayar hataları ve yavaşlamaları sağlar.

Revo Uninstaller, tüm yazılım kalıntılarının hepsini birden temizleme işlemini gerçekleştirir.

Gerçekleştirdiği adımlar şunlardır: Kaldırılan birini seçmenize izin vererek sisteminizde kurulu olan tüm programları algılar. Artı, kullanıcılara üç kaldırma yöntemi sunar: Güvenli (çok hızlı), Orta (kalanlar için en yaygın yerlerde arama yapar) ve Gelişmiş (tarama kapsamlıdır ancak daha uzun sürer).

Tarama işlemi biter bitmez, yazılım tespit edilen tüm kalıntıların bir listesini görüntüler ve hangilerinin silinmesi gerektiğini seçmenizi sağlar. Bazen kaldırılacak tüm dosyalar için yeniden başlatmak gerektiğini lütfen unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Revo Uninstaller, çoğunlukla sisteminizi ayarlamak için kullanılan ek araçlar içerir. Autorun Manager, sistem önyükleme sırasında yüklenen ögeleri yönetmenizi sağlarken, Tracks Cleaner geçmişi tarayıcınızdan veya Office paketinizden temizlemenin güvenli bir yoludur.

Avcı modu, tüm uygulamaların görev çubuğunda en aza indirilmesini sağlarken, “hedef uygulama” seçeneğini andıran bir işaret görüntülenir. Herhangi bir açık pencereye sürükleyip bıraktıktan sonra ilgili programı kaldırmak, otomatik başlatmayı durdurmak, işlemi silmek için seçenekler sağlanmış olur.

Revo Uninstaller, elle temizlemek için çok zaman harcayacağınız program ve program kalıntılarından kurtulmak için ihtiyacınız olan şeydir.

Revo Uninstaller Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.4
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here